Як зробити ніс сніговика.

Зима - улюблене багатьма час року. Нехай суворий вітер морозить щоки, нещадна заметіль збиває з ніг, зимові забави можна порівняти ні з чим. А особливо весело і цікаво в зимову ясну морозну погоду ліпити сніговика всім двором. Під заразливий сміх діточок, смішне ґелґотання і хихикання дорослих, зі снігового замету з'являється кумедний символ зимових місяців - сніговик. Разом шапки - відро, замість очей - гудзики, шарфик на шиї, в руках мітла. А як зробити снеговику ніс? Для кмітливих людей з багатою фантазією і це не проблема.
Інструкція
1
Дуже часто ніс снеговику замінює звичайна морквина. Вона може бути і маленькою, і великій, і довгою, і короткою. Зовсім не обов'язково, щоб морквина для носа сніговика була рівною і гладкою. Дуже незвично виглядатиме крива, неправильної форми морквина.
2
Можна зробити ніс снеговику будинку. Для цього з картону або щільного паперу слід зробити конус. Це і буде ніс снігового істоти. Конус можна розфарбувати помаранчевим, червоним, жовтим, так, в принципі, будь-яким кольором. Сніговик - герой казковий, тому і ніс у нього може бути якого кольору, навіть різнокольоровий.
3
Ніс снеговику можна зробити з кірки від апельсина або мандарина, скрутивши її в трубочку і закріпивши скотчем або тоненькою ниткою.
4
Стара непотрібна бомбошкамі, від шапки або шарфа, теж відмінно підійде на роль носа веселого сніговика.
5
Замінити ніс снеговику зможе навіть смачна цукерка, загорнута в яскравий фантик.
6
А велика гарна ґудзик, замість носа сніговика, додасть сніжному герою оригінальності.
7
Своєрідно виглядатиме ніс сніговика, виконаний у вигляді звичайної столової ложки. Залежно від розміру сніговика, ложка може бути великою або маленькою.
8
Дуже сучасно і незвично буде виглядати сніговик з носом у вигляді морської мушлі. При першому ж погляді на такого казкового героя, створиться враження, що сніговик зовсім недавно побував на пляжах жарких країн.
9
Замість носа снеговику можна зробити і волоський горіх, і сосиску, і зелений огірочок, і маленький м'ячик, і деталь від дитячого конструктора, і трубочку для коктейлів, і навіть старий засохлий фломастер. Загалом, все те, що підкаже багата уява і бурхлива фантазія.