Як додати картинку на форум.

Форуми вже багато років дають можливість не тільки знаходити друзів за інтересами, але і дозволяють отримувати відповіді на питання і ділитися найрізноманітнішою інформацією. Спілкуючись на форумі часто виникає необхідність додати в своє повідомлення картинку або фотографію.
Інструкція
1
Щоб додати на форум будь-яке зображення, потрібно насамперед розмістити його в мережі Інтернет на спеціалізованих ресурсах. Такі сервіси носять назву «фотохостинги» і дають усім бажаючим можливість абсолютно безкоштовно завантажити свою картинку або фотографію, отримати на неї посилання і спеціальний код для вставки на форумах і в блогах.Сегодня існує багато різних сервісів фотохостингу, і скористатися можна будь-яким з вподобаних. Це може бути www.saveimg.ru, www.easyfoto.ru, www.savepic.ru, www.fastpic.ru, www.picthost.ru або будь-який інший.
2
Який би ресурс ви не вибрали, вам буде запропоновано натиснути на кнопку «Виберіть файл». І після того, як ви знайдете у себе в комп'ютері і виберіть потрібну картинку, вона буде завантажена в Інтернет. Перед вами відкриється сторінка, на якій буде завантажене вами зображення і декілька варіантів кодів для вставки. Вам потрібно знайти код з назвою «Для вставки на форумах», скопіювати його і потім, при створенні повідомлення на форумі, вставити цей код. Ваша картинка з'явиться на форумі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bKzghKR2J-o
Корисна порада
Щоб скопіювати код для вставки, клацніть мишкою в рядок з кодом, і натисніть Ctrl + C. Щоб вставити його, натисніть Ctrl + V.