Як зробити модель літака. Як зробити пропелер для літака з паперу.

Хлопчаки будь-якого віку приходять в справжній захват від виду автомобілів, вантажівок, самоскидів, теплоходів і пароплавів, поїздів, літаків і вертольотів. Багато з них захоплюються виготовленням водного, наземного та повітряного транспорту з підручних засобів: паперу, картону, різних, на перший погляд, абсолютно непотрібних штучок. Модель літака, наприклад, зробити зовсім не складно і школяру, і дорослому чоловікові.
Вам знадобиться
  • Картонна трубка від рулону паперових рушників, 6 трубочок для коктейлю, паперовий скотч, синя ізолента, картон або щільний папір, ножиці, пластмасовий або паперовий стаканчик, кольорові наклейки з цифрами.
Інструкція
1
Перш ніж розпочати виготовлення моделі літака, необхідно приготувати всі деталі, які для цього знадобляться.
2
З картону або щільного паперу слід вирізати кілька деталей. Два однакових довгих закруглених з двох кінців прямокутника потрібні надалі для виготовлення крил літака. Невеликий прямокутник, також закруглений з двох кінців, з трикутної прорізом на одній стороні і квадрат, з одним зрізаним і одним заокругленим кутом, знадобляться для виготовлення хвоста.
3
4 деталі з паперу, що нагадують пісочний годинник, знадобляться для крил літака. Також з паперу слід вирізати пропелер з невеликим отвором посередині.
4
В стаканчику слід зробити 7 дірочок. Одна дірка повинна розташовуватися на денці склянки, а 6 інших по його периметру на одному рівні.
5
Тепер слід підготувати до роботи соломинки для коктейлів. Для виготовлення літака знадобиться 6 верхніх їх частин і одна нижня. Одну нижню частину трубочки наполовину слід обмотати паперовим скотчем.
6
6 одержані коротких трубочок слід вставити в 6 отворів в стаканчику так, щоб трубочки були спрямовані вниз. Стаканчик при цьому повинен стояти денцем вгору.
7
Тепер трубочку, обмотану паперовим скотчем, потрібно вставити в дно склянки так, щоб частина зі скотчем перебувала всередині склянки.
8
На стирчить з денця склянки трубочку слід надіти пропелер майбутнього літака.
9
Далі пропелер слід закріпити, обмотавши видиму частину трубочки паперовим скотчем. Конструкцію, потрібно надіти на картонну трубку, приготовлену на самому початку роботи.
10
Тепер на довгий прямокутник, вирізаний з картону або щільного паперу, за допомогою синьої ізоляційної стрічки слід приклеїти 4 фігурки, що нагадують пісочний годинник. Фігурки повинні бути перпендикулярні прямокутнику. Посередині паперової труби слід прорізати отвір. Ніс літака, перегородки між верхніми і нижніми крилами, краї крил і краю отвори для пілота можна обклеїти ізоляційною стрічкою.
11
На задньому кінці картонній трубки потрібно зробити 3 прорізи для хвоста. Одну вгорі і дві з боків.
12
Тепер прийшов час зробити сам хвіст. Це зовсім не складно. Потрібно лише з'єднати 2 приготовлені на початку роботи деталі паперовим скотчем.
13
Одержаний хвіст літака необхідно вставити в прорізи на кінці картонній трубки. Хвіст готовий. Його можна прикрасити, обклеївши краю ізолентою.
14
Модель літака майже готова. Залишається лише доробити крила, приєднавши до вже наявної конструкції верхню деталь. Прикрасити літачок можна за допомогою яскравих наклейок з цифрами або написами.