Як малювати ялинки олівцем.

Намалювати ялинку достатньо просто. Цей малюнок може стати частиною пейзажу або новорічної листівки.
Вам знадобиться
  • Папір, олівець, уяву
Інструкція
1
Розгляньте уважно живі ялинки : яке у них будова, куди спрямовані гілки, іголкі.Есть кілька способів намалювати ялинку. Намітати легкими штрихами на папері ствол майбутнього дерева та напрями її гілок. Вони дивляться вниз, дві гілки з різних сторін від стовбура нагадують трикутник. Намалюйте голки навколо намічених вами ствола і гілок. Урізноманітніть ваші штрихи та їх спрямування.
2
Не сильно натискаючи на папір, намалюйте трикутник. Під ним ще кілька, але вже без верхньої вершини. Кожен наступний трикутник під попереднім і трохи більше за розміром. Нижня сторона всіх трикутників повинна бути не зовсім прямий, а плавно прогинатися вниз. Коли дерево досягне тієї висоти, яку ви задумали, прірісуйте йому невеликий стовбур у вигляді циліндра. По боках і нижнім частинам трикутників намалюйте голки. Зробіть декілька похилих вертикальних ліній, римуються з бічними сторонами трикутників, всередині них. Ці лінії будуть зображувати гілки, спрямовані на глядача.
3
Легкими рухами намалюйте трикутник. До його боковим сторонам прірісуйте напрямки гілок ялинки . З'єднайте хвилястими лініями напрямки гілок і сторони трикутника. Намалюйте стовбур дерева.
4
Намалюйте дві похилі вертикальні зиґзаґоподібні лінії, які зустрічаються нагорі і після цього розходяться в різні боки. Внизу з'єднайте їх прогибающейся вниз горизонтальною лінією. Вийде силует якщо. Прірісуйте йому ствол.
5
Після того як ялинка буде закінчена її можна помістити в ліс в оточення інших дерев, квітів, тварин і птахів. Або намалювати їй новорічні кулі та інші прикраси, гірлянди, наконечник. Тоді зображення схвальною красуні може перетворитися в новорічну листівку. Розфарбувати картинку кольоровими олівцями, фломастерами, фарбами. Фантазуйте. Головне, щоб вам подобався сам процес малювання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QPBSTm_ZDzw
Корисна порада
як намалювати ялинку, намалювати ялинку олівцем, як намалювати новорічну ялинку
Щоб передати атмосферу події, не обов'язково зображати його у всіх подробицях, часто достатньо зауважити найхарактерніші деталі. Це відноситься і до свята Нового року - відчути запах мандаринів і почути хрускіт снігу можна, поглянувши на картинку, на якій буде зображена всього лише гілочка ялини.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - акварель;
  • - кисті;
  • - палітра.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу для акварелі. Постарайтеся знайти матеріал не білого кольору, а затонованих, відтінку слонової кістки. Легкими трохи помітними лініями олівця розмітьте його простір. Розділіть листок навпіл по горизонталі і по вертикалі. У лівій верхній частині будуть розташовуватися дзвіночки, кульку і шишка. Правий нижній квадрат урівноважений найгустішої частиною ялинової лапи. У решти ділянках залиште трохи «повітря».
2
Уточніть форму прикрас на ялинці. Для кульки намалюйте вертикальну і горизонтальну осі (вони повинні бути рівними по довжині). У центрі намалюйте еліпс, який позначить об'єм кулі. З'єднайте плавними лініями кінці осей і боки еліпса, щоб завершити побудову форми. Лінії осі і задньої частини еліпса зітріть, а передній його ділянку зробіть дуже світлим, трохи видимим.
3
Для кожного з дзвіночків також намалюйте окрему вісь. Вони розташовуватимуться під кутом 45 градусів один до одного. Еліпси в нижній і верхній частинах дзвіночків зробіть різними по ширині.
4
Обриси шишки накидайте приблизно. Головне - домогтися її правдоподібного зображення.
5
Гілку їли не промальовувати в подробицях. Досить буде позначити основи гілок, а голки краще намалювати відразу фарбами.
6
Розмальовуйте малюнок аквареллю. Візьміть найтоншу пензлик (№1), змішайте в палітрі світло-коричневий колір з невеликою кількістю червоного. Тонкими лініями позначте кулю. Коли фарба підсохне, размойте її чистою пензликом на лівій стороні предмета, яка більше освітлена.
7
На центральній частині дзвіночків намалюйте кольоровий рефлекс від стрічок. Для цього використовуйте світло-коричневий і бордовий кольори. У затінених ділянках з боків нанесіть смуги темно-коричневого з зеленим і жовтого.
8
Для зображення шишки вам знадобляться декілька відтінків коричневого і синій. На освітлених ділянках додавайте до коричневому холодний відтінок, при переході в тінь використовуйте теплий червонуватий.
9
Самая кропітка робота чекає при розфарбовуванні гілки ялини. Кожну голку намалюйте одним кольором. Потім, коли він висохне, нанесіть на кожну з голок різні відтінки. Подивіться, на якій частині зелень більш темна, а де - світліше і холодніше за відтінком. За таким же принципом розберіть за відтінками й самі гілочки по всій їх довжині.