Як зробити посилання на файл. Як зробити посилання в контакті на файл.

Не завжди є можливість переслати файл по пошті, і причини можуть бути різними - невисока швидкість інтернет-з'єднання, мобільний телефон або обмеження поштового сервера. В таких випадках зручно вислати просту посилання на файл .
Інструкція
1
Для того щоб у потрібного вам файл а було посилання, його потрібно розмістити в інтернеті. Для цього існують спеціальні сервіси для зберігання файл ів. Деякі можуть брати файл и обмеженого розміру, а деякі дають можливість розміщувати дуже великі файл и. Як правило, щоб завантажувати величезні файл и, вам потрібна реєстрація на одному з таких сервісів як Mail.ru або Яндекс. Маючи обліковий запис на одному з них, ви отримуєте можливість для завантаження і достатнього тривалого зберігання файл ов.Чтоби завантажити файл на один з вищевказаних сервісів, пройдіть процедуру реєстрації або скористайтеся вже існуючої обліковим записом. Далі, в розділі «Файли Mail.ru» або «Яндекс народ» ви можете вибрати потрібний файл з вмісту вашого комп'ютера, завантажити його і отримати унікальну посилання на файл .
2
Якщо вам не потрібне тривале зберігання файл а і сам файл невеликого розміру, без реєстрації і зайвих клопотів ви можете отримати посилання на файл , завантаживши його на одному із спеціальних сервісів, таких як www.zalil.ru, www.tempfile.ru, www.webfile.ru та багатьох інших. Просто виберіть файл , що знаходиться на вашому комп'ютері, натисніть кнопку «Завантажити» і ваш файл буде завантажений на зберігання, а ви отримаєте посилання.
Корисна порада
В результаті завантаження файлів на зберігання, посилання виходять довгими і їх не дуже зручно записувати, тоді як згодом доводиться пересилати їх за допомогою мобільного телефону або вставляти в мікроблоги. Щоб зробити з довгою посилання коротку, скористайтеся спеціальними сервісами, генеруючими короткі посилання, такими як www.qru.ru, www.bit.ly, www.makeashorterlink.com та іншими.