Як приховати файли на комп'ютері.

Іноді дуже потрібно зробити так, щоб, не встановлюючи ніяких паролів і не створюючи облікових записів, взяти і приховати деякі файли на комп'ютері. Виявляється, це дуже просто зробити, і при цьому, ні в кого не виникне навіть підозри про існування ваших файлів.
Інструкція
1
Приховати потрібні вам файли можна стандартними засобами Windows. Не всі знають про таку можливість, а це так просто. Дуже може придатися такий спосіб приховування своїх файлів у випадку, якщо у вас немає прав створювати облікові записи або паролі на комп'ютері. Щоб приховати потрібний файл, вам слід зробити наступне. Правою кнопкою миші клацаєте на потрібному файлі і в меню вибираєте пункт «Властивості». У віконці переходите на вкладку «Загальні» і ставите галочку напроти пункту «Прихований». Натискаєте «Застосувати», закриваєте віконце. Якщо файл залишився на тому ж місці, натисніть F5 на клавіатурі, або у вільній області екрану клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт "Оновити".
2
Файл зник, тепер його ніхто не побачить, але де ж знайти його назад? Перш за все, запам'ятайте папку, в якій знаходиться прихований файл, інакше шукати його доведеться довго. Зайдіть в потрібну вам папку, натисніть в панелі меню пункт "Сервіс" і перейдіть в «Властивості папки». На вкладці «Вид» в довгому списку знайдіть пункт «Приховані файли і папки» і відзначте варіант «Показувати приховані файли і папки». Натискайте «ОК», і ваш файл з'явився в папці.
Корисна порада
Таким же чином можна приховувати не тільки окремі файли, а й цілі папки. Не забувайте про те, що приховати файли від досвідчених користувачів таким способом, швидше за все не вдасться.