Як прибрати дату в фотошопі.

Часто буває, що проставлену на фотографії дату сьемки необхідно прибрати. Звичайно, найпростіший спосіб це зробити - просто обрізати зображення, виділивши центральну частину. Але це можна зробити не завжди. Якщо дата потрапила на сам об'єкт сьемки, то ми розповімо, як прибрати дату в фотошопі, щоб це було зовсім непомітно.
Інструкція
1
Погляньте на фото. Для того щоб прибрати цифри, що позначають рік, можна використовувати два методи. У першому ми виділимо прямокутний фрагмент блакитного неба, розташований поруч з цифрами і вклеїмо його на те місце, де розташовані цифри. Оскільки загальний тон досить рівний, то такий вклеєний прямокутник буде практично непомітний.
2
У другому способі можна скористатися інструментом «Заплатка», виділивши цифри і пересунувши виділену область на чистий, без цифр, тон блакитного неба. Відпустивши мишку, ми побачимо, що цифр на блакитному тлі вже немає, на їх місці такий фон, який ми вибрали для заміни.
3
Для того, щоб прибрати цифру «9», яка розташована прямо на блискавці куртки, використовуватимемо інструмент «Штамп». Виділивши фрагмент без напису, натиснувши клавішу Alt поблизу від цифри, ставимо курсор на неї та натискаємо їм, - виділена текстура зайняла місце цифри. Якщо будуть видні якісь нерівності, то із завжди можна скорегувати за допомогою інструменту «Кисть» вибравши відповідний колір для неї.
4
Цифра «10» вдало розташована на практично білому і чорному фоні, значить її можна, збільшивши фрагмент зробити його більше і замалювати білою і чорною кистями, просто зафарбувати ними. Тона завжди можна максимально близько підібрати в палітрі кольорів.
Корисна порада
Цими методами можна скористатися для того, щоб видалити практично будь-який напис з фотографіі.Іспользуйте збільшений масштаб зображення, для того, щоб зміна текстури і вклеєні фрагменти були менш помітні.