Як встановити драйвер звукової карти.

Проблеми зі звуком можуть виникнути як після установки нової операційної системи, так і через конфлікт деяких програм з драйвером звуковий картки. Якщо з якоїсь причини ви позбулися звуку на вашому комп'ютері, і точно впевнені, що проблема в драйвері звукової картки, вам слід виконати кілька простих дій.
Інструкція
1
Завантажте актуальну версію драйвера звукової картки для своєї моделі комп'ютера. Щоб це зробити, вам потрібно визначити виробника, щоб знати, на якому сайті шукати драйвер. Якщо у вас ноутбук, зайдіть на сайт виробника і, вибравши вашу модель, завантажте драйвер. Якщо у вас стаціонарний комп'ютер з інтегрованою звуковою картою, шукайте виробника материнської плати і підбирайте драйвер під вашу модель плати. Якщо у вас окрема звукова карта, на сайті її виробника вкажіть модель звукової картки і знайдіть потрібний драйвер.Драйвер не тільки повинен підходити до моделі вашого ноутбука, материнської плати або звукової картки, але і відповідати встановленої операційної системі на вашому комп'ютері.
2
Після того, як драйвер буде завантажений, вам слід видалити існуючий драйвер. Для цього відкрийте меню «Пуск» - «Панель управління» - «Система» і перейдіть на вкладку «Обладнання» і далі «Диспетчер пристроїв». У списку виберіть звукову карту і, клацнувши на ній правою кнопкою миші, перейдіть в «Властивості» і далі «Видалити драйвер».
3
Коли стара версія драйвера буде видалена, слід знову повернутися в «Властивості» звуковий картки і вибрати пункт «Встановити драйвер» або «Оновити драйвер». Відкриється «Майстер установки» і вам залишиться лише слідувати його підказкам, а також вказати папку, в якій знаходиться завантажений раніше новий драйвер. Таким чином драйвер звукової картки буде встановлений.
Звукові карти діляться на три основні категорії: інтегровані чіпи, плати розширення, що підключаються до PCI-слотів, і зовнішні пристрої. Щоб обладнання працювало стабільно і виконувало необхідні функції, використовуйте драйвери підходящого типу.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для початку визначте тип звукової плати, яка використовується у вашому комп'ютері. Природно, USB-плату визначити досить просто. Вона встановлюється зовні корпусу комп'ютера і підключається до інтерфейсу USB. Якщо ви не використовуєте даний тип адаптера, відкрийте корпус системного блоку.
2
В тому випадку, якщо порти звукової карти безпосередньо сполучені з материнською платою комп'ютера, ви маєте справу з інтегрованим чіпом. Якщо ж до PCI-слоту системної плати підключено додатковий пристрій, значить в ПК встановлена дискретна звукова карта. Випишіть найменування її моделі.
3
Увімкніть комп'ютер і активуйте з'єднання з інтернетом. Запустіть web-браузер і відкрийте сайт розробників материнської плати або звукової карти. Знайдіть драйвери для цих пристроїв. У першому випадку вам достатньо завантажити драйвери для інтегрованої плати, а в другому - завантажити повний комплект запропонованих файлів.
4
Після завершення завантаження драйверів відкрийте меню «Мій комп'ютер». Натисніть кнопку «Властивості системи» і виберіть посилання «Диспетчер пристроїв». Після відкриття списку підключеного обладнання виберіть категорію «Звукові пристрої». Двічі клікніть лівою кнопкою миші за назвою звукової карти.
5
Відкрийте категорію «Драйвери» і натисніть кнопку «Оновити». В наступному вікні виберіть режим «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері». Після запуску меню провідника виберіть ту папку, куди ви зберегли файли, завантажені з сайту.
6
Перезавантажте комп'ютер після установки драйверів. Якщо ви скачали файл-інсталятор, що нерідко буває при налаштуванні звукових плат фірми Realtek, запустіть вказаний файл. Встановіть програмне забезпечення, розроблене для управління звуковою картою, і перезавантажте персональний комп'ютер.