Як написати красиві літери. Красиво написання букви.

Напевно, кожен стикався з випадками в житті, коли доводилося підписувати листівку, поздоровлення або просто писати красивими буквами якесь слово. Шрифтів і способів написання букв величезне безліч, і це безліч досі продовжує поповнюватися все новими варіантами. Однак є й такий красивий шрифт, писати яким не важко будь-якій людині.
Вам знадобиться
  • Лист білого паперу, простий графітовий олівець, маркери, фломастери або олівці чорного і червоного кольору.
Інструкція
1
Для початку потрібно скористатися червоним маркером або фломастером і написати слово, яке необхідно. Для того, щоб букви виглядали солідно, слід позначати їх однаковими по ширині та довжині. Букви не обов'язково можуть бути вузькими, а, навпаки, можуть бути витягнутими, наприклад, в довжину або ширину, це додасть їм особливу парадність. Можна зобразити у букв хвостики, бажано однієї довжини, так як потрібно забезпечити шрифту витримку в єдиному стилі.
2
На наступному етапі вся площа поля, яка виділена червоним кольором, буде сприйматися як поле для подальшої роботи. Білий фон поки що не варто чіпати. Починаємо заповнювати це поле чорними цятками, наче на крильцях сонечка. Цятки найкраще робити не надто великі, щоб не зводити нанівець червону текстуру.
3
Тепер букви можна зробити ще яскравіше. Починаємо перетворювати плями в маленькі кульки-кружечки. Слову надається радісний і грайливий характер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UB2TXoK1WJM
Корисна порада
Для того щоб бути точнішим на першому етапі написання букв, можна скористатися простим олівцем, а вже після нього розфарбовувати букви червоним і чорними кольорами.