Як перевірити рахунок на картці ? Як перевести гроші з картки на картку через домашній інтернет.

Банківські пластикові карти давно перейшли з розряду «розкіш» в розряд «повсякденність». На пластикові карти нам переводять заробітну плату, пенсію, з їх допомогою ми відправляємо гроші рідним, близьким, друзям, оплачуємо різні послуги.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон, домашній комп'ютер з підключенням до інтернету
Інструкція
1
Як джерело оповіщення про стан рахунку на вашій картці використовуйте банкомати вашого банку (в цьому випадку інформація надається без комісії). Після того, як вставите пластикову карту і введете пін-код, виберіть з меню пункт «Запит балансу». Стан рахунку по карті буде представлено вам на паперовому носії (роздрукований чек) або на екрані банкомата (за вашим вибором і за наявності такої функції в банкоматі).
2
Інший традиційний спосіб перевірки і постійного контролю стану рахунку на пластиковій карті дуже простий - вам потрібно звернутися в банк, де вона оформлялася, із заявою про надання звіту про рух коштів по картці . Такий звіт буде надаватися щомісяця листом поштою чи повідомленням на електронну адресу. Порівнюючи чеки банкомата за місяць зі звітними даними, ви будете чітко відстежувати і контролювати рух грошей на рахунку вашої пластикової карти.
3
Миттєвий спосіб оповіщення про стан рахунку - підключення послуги «Мобільний банк». Виберіть варіант - повний або економічний (для отримання інформації годиться будь-який). Після цього зверніться в ваш банк з проханням про надання даної послуги. Можливо і підключення опції по телефону, але для цього потрібно дізнатися номер сервісної служби вашого банку і бути готовим надати приватну інформацію по телефону. Підключивши дану послугу, ви легко будете відслідковувати рух коштів на рахунку пластикової карти: практично відразу відомості про всі операції надходять у вигляді SMS-Повідомлення на ваш телефон.
4
Якщо ви підключили повну послугу «Мобільний банк», стає доступною і опція інтернет-банкінгу. Будинки, сидячи біля комп'ютера, підключеного до інтернету, ви будете мати повну інформацію про рух коштів по всіх своїх рахунках в даному банку. Використання онлайн-банків повністю безпечно (за наявності якісного, постійно оновлюваного антивірусного забезпечення) і дуже просто. Для цього потрібно в вашому банкоматі (стандартна процедура: вставляєте картку, вводите пін-код, меню «Інформаційні послуги») отримати логін і пароль, плюс 10-20 одноразових паролів для доступу в особистий кабінет (їх також можна отримувати у вигляді SMS-повідомлень при кожному вході в кабінет). Увійшовши в особистий кабінет, ви зможете перевірити стан рахунку не тільки на пластиковій карті, а й інших рахунках даного банку, отримати виписку про п'ять останніх операцій по кожному рахунку і багато інших корисних функцій.