Як зв'язати безрукавку спицями.

Безрукавка по природі своїй універсальна. Її можна надіти під куртку або пальто, і в той же час вона може бути частиною ділового костюма. Почніть в'язати безрукавку знизу полички.
Вам знадобиться
  • 300 г вовняної або напіввовняної пряжі середньої товщини
  • спиці №2
Інструкція
1
Зніміть мірки. Вам необхідно знати напівобхват стегон, напівобхват грудей, довжину полички від низу до вирізу горловини, довжину спинки, довжину бічного шва від низу до подмишкі.Рассчітайте кількість петель. Починайте в'язати поличку гумкою 2х2 см. Пров'яжіть 8 см і перейдіть на хусткової в'язки - всі петлі в'яжуться лицьовими. В'яжіть так до пройми. Закрийте по 10 петель з одного і з іншого боку і в'яжіть далі лицьовими до вирізу горловини.
2
Знайдіть середину полички. Половину петель зніміть на додаткову нитку. Другу половину продовжуйте в'язати. По центру полички починайте спускати петлі.Спускайте петлі, пров'язуючи по дві петлі разом через чотири ряди. В'яжіть так до лінії плеча. Зніміть петлі на додаткову нитку і поверніться до іншої частини полички. Нитка при цьому не обривати, а другу половину полички в'яжіть від іншого клубка. В'яжіть її хусткової в'язкою і спускайте петлі по центру вироби так само, як ви робили це на першій половині полочкі.Наберіте стільки повітряних петель, скільки ви спустили по краях V- образного вирізу, обірвемо нитку і зв'яжіть її з ниткою від клубка, від якого в'язали першу половину полички. Поверніть роботу і пров'яжіть ряд ліцевимі.Продолжайте в'язати лицьовими спинку зверху до пахви. Додайте з кожного боку по 5 петель і продовжуйте в'язати до резінкі.Свяжіте гумкою 8 см і закрийте петлі.Сшейте безрукавку по бічних швах.
3
Обробіть горловину. Для цього наберіть петлі по вирізу, починаючи від середини полички, на кругові спицю так: 2 петлі набрати, третю - пропустити. В'яжіть гумкою 2х2 4 см, потім пров'яжіть 1 ряд по лицьовій стороні виворітними петлями і в'яжіть гумкою ще 4 см. Закрийте петлі і обірвіть нитку. Вільний край гумки пришийте по виворітного стороні до краю горловини. Акуратно зробіть те ж саме і по лицьовій стороні в кутку горловіни.Точно так же наберіть петлі і по проймах. Починайте набирати в місці з'єднання полички і спінкі.Вяжіте гумку точно так само, як при обробці вирізу.
Зверніть увагу
Пришивати вільну частину гумки треба дуже акуратно, особливо по лицьовій стороні.
Корисна порада
Безрукавку можна прикрасити вишівкой.Можно виріз і пройми обробити гумкою іншого кольору.