Як кріпити гіпсокартон до стіни. Як кріпити до стіни гіпсокартон.

Існує декілька способів кріплення гіпсокартону до стіні. Найчастіше для кріплення гіпсокартону використовують металевий профільний каркас, до якого за допомогою саморізів і кріпляться гіпсокартонні плити.
Інструкція
1
Традиційний спосіб кріплення гіпсокартону до стіні передбачає наявність простору між гіпсокартоном і стіною не менше 3-5 см. Це простір може бути заповнений утеплювачем для збереження тепла всередині приміщення . Для того щоб закріпити гіпсокартон на стіні таким чином, слід скористатися спеціальним металевим профілем і профільними напрямними для гіпсокартону . Перш за все слід закріпити на підлозі направляючу планку для профілю. Потім за рівнем або схилу виставити і зміцнити таку ж направляючу на стелі і на стінах, щоб утворилося замкнене профілем прямокутник.
2
Наступним кроком слід нарізати профіль, який встановлюватиметься вертикально на відстані 60см починаючи від стіни, і далі від центру до центру профілів. Після того, як профіль потрібної довжини буде заготовлено, слід вставити його в напрямні на підлозі та стелі.
3
На даному етапі ви отримаєте не закріплений металевий каркас для майбутнього гіпсокартону . Тепер потрібно прикріпити профіль до стіні, використовуючи спеціальні перфоровані металеві смужки, підстава яких кріпиться до стіні, а краю до профілю. Під час кріплення до стіні профілю важливо стежити за тим, наскільки рівно маєте режим. Робиться це за допомогою рівня.
4
Після установки вертикальних напрямних, слід вставити перехресний профільний соединитель, щоб потім встановити в нього горизонтальні профільні планки в місцях з'єднання листів гіпсокартонних плит.
5
Після того, як профільний каркас буде зібраний, можна прокласти утеплювач і приклавши гіпсокартон до профілю, закріпити його за допомогою спеціальних саморізів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nTDD_LLhezw