Як зробити корону принцеси. зробити корону для дітей.

Кожна маленька дівчинка - це справжнісінька казкова принцеса. Для будь матусі, для будь-якого татка їх дочка - найкрасивіша, найулюбленіша, найчарівніша малятко на світі. Звичайно ж, батьки готові на все, щоб їх принцеса була самою веселою і безтурботною. До речі, головний атрибут принцеси - це її корона. А де ж взяти корону в нашому 21 столітті? Насправді, це зовсім не проблема. Корону можна зробити вдома своїми руками.
Вам знадобиться
  • Картон або щільний папір, фольга, ножиці, клей для паперу, лінійка, красиві гудзики, бісер, бусинки, стрази.
Інструкція
1
Було б просто чудово, якби в виготовленні корони для казкової принцеси поучаствовала сама малятко.
2
Для початку, з щільного листа паперу або картону потрібно вирізати смужку шириною 3 сантиметри і довжиною, рівній сумі окружності голови маленької принцеси і сантиметрів трьох. Вийшла смугу паперу слід акуратно обклеїти з двох сторін фольгою тієї ж ширини і довжини.
3
Два кінця блискучої смуги, основи майбутньої корони, слід з'єднати між собою внахлест.
4
Далі слід позначити середину смуги і наклеїти на неї або яскравий камінчик, або велику гарну гудзичок, або блискучу стразу.
5
Тепер для подальшого виготовлення корони принцеси знадобиться багато довгих (15 - 20см) тонких, півсантиметра шириною, смужок. За кольором вони повинні добре поєднуватися з основою корони.
6
Кожну з цих смужок слід скрутити так, щоб вийшли кружечки, трикутники, овали, квадратики. Деякі з них потрібно закручувати посильніше, а деякі слабше.
7
Тепер від середини смужки, тобто від гарної ґудзички або блестяшки, потрібно акуратно викладати і приклеювати до основи майбутньої корони скорочення овалами деталі. Виходить якась подоба квітки.
8
Далі скручені з паперу деталі (овальні, круглі, трикутні, квадратні) випливає, з'єднуючи між собою клеєм, викладати у вигляді візерунка. Такий візерунок поступово має зростати вгору, утворюючи красиву ажурну частина корони маленької принцеси .
9
Казкове прикраса для маленької принцеси готово. До речі, для любительок великої кількості намистинок, блискіток і стразиків, отриману корону легко можна ними доповнити.
Корисна порада
Фольга для виготовлення корони може бути і сріблястою, і золотистої, і навіть кольоровою.
Для того щоб зробити своїми руками корону принцеси для маленької дівчинки, необхідно намалювати ескіз візерунка на папері, виконати його з дроту і бісеру і прикрасити намистинками.
Вам знадобиться
  • - дріт;
  • - бісер;
  • - бусинки;
  • - волосінь.
Інструкція
1
Намалюйте ескіз корони, яка буде сплетена з дроту і бісеру. Для цього зробіть малюнок половини вироби, наприклад, правої частини виробу. Оскільки основою створення цієї прикраси буде дріт, постарайтеся намалювати візерунок однією лінією, не відриваючи олівця від аркуша паперу. Дотримуйтесь масштаб малюнка.
2
Підберіть дріт для плетіння корони. Вона повинна бути дуже гнучкою, щоб було легко створити завитки, достатньо пружною, щоб добре тримати форму, яку їй надали руками. Крім того, дріт повинна бути тонкою, щоб на неї можна було нанизати бісер. Відзначте середину дроту, намотайте на неї в цьому місці шматочок ізоляційної стрічки або пластиру.
3
Почніть плетіння з середини корони. Нанизуйте бісер на частини корони між переплетеннями в тій кількості, щоб бісеринки щільно слідували одна за одною. У тих місцях, де лінії на малюнку стикаються, просмикніть дріт у бісеринку, нанизану на попередній ділянку. Також в місцях переплетення можна використовувати намистинки побільше, наприклад, штучні перли або огранені намистини з богемського скла. Коли половина корони готова, приступайте до плетіння другої частини. Сховайте кінці дроту в переплетення.
4
Зробіть основу, на якій буде триматися вінець, який ви сплели до цього. Основа складається з дроту, зібраної в кільце. Діаметр кільця повинен бути таким, щоб корона стійко розташовувалася на голові, але не провалювалася на вуха. Прикрасьте кільце основи бісером. Ви також можете нанизати на волосінь намистинки і оповити получившимся шнурком підставу корони таким чином, щоб намистинки розташовувалися з лицьового боку. Не забувайте всиляти дріт основи в бісеринки в місцях зіткнення з малюнком вінця. Сховайте кінці дроту і волосіні.
5
Замаскуйте дефекти, які з'явилися під час роботи. Для цього нанесіть гель з блискітками, який використовують для оформлення листівок, на місця, де дріт оголена.