Як зв'язати квіточку гачком.

Пов'язані гачком квіти можуть бути як прикрасою жіночого та дитячого одягу, так і основою декоративної композиції.
Вам знадобиться
  • Нитки бавовняні "ірис"
  • гачок №2
Інструкція
1
В'язати квітка починайте від центру. Зв'яжіть ланцюжок з 8 повітряних петель. Замкніть її в кільце. Зробіть 1 повітряну петлю. Накиньте нитку на гачок, проведіть його в кільце і пров'яжіть стовпчик з накидом. Зв'яжіть ще 9 таких стовпчиків, пров'язуючи їх черга кольцо.Замкніте ряд напівстопчиком. Зробіть повітряну петлю початку, пров'яжіть коло стовпчиками без накиду в стовпчики попереднього ряду.
2
Зробіть повітряну петлю початку. Пров'яжіть ланцюжок з 5 повітряних петель. Закорепіте її полстолбіком в кільце між 2 і 3 стовпчиками першого ряду. Пров'яжіть ще таку ж ланцюжок і точно так же закріпіть її напівстопчиком в кільце - між 4 і 5 стовпчиками. Наступні дуги з 5 повітряних петель закріплюйте напівстовпчиками відповідно між 6 і 7, 8 і 9, 10 і повітряної петлею початку.
3
Зробіть повітряну петлю. Пров'яжіть 8 стовпчиків з накидом в першу дугу. Пров'яжіть 1 напівстовпчик в кільце центру. Точно так же заповніть та інші дуги стовпчиками з накидом.
Зверніть увагу
Стовпчики повинні бути рівними, не надто вільними, але і не особливо затанутимі.Петля, яка знаходиться на гачку, при описі узору не рахується.
Корисна порада
Такими квітами можна прикрасити шапку або безрукавку. Вони можуть бути також мотивом для в'язання ажурною кофтинки.