Як змінити ім'я користувача.

Ім'я користувача є частиною вашої "Облікової записи". " Ім'я " вказується користувачем при первісній реєстрації або призначається адміністратором при установці програм і настройки комп'ютера. Як правило, користувач може змінити своє " Ім'я " на сторінці "Налаштування облікового запису", але така можливість надається користувача му не у всіх системах.
Вам знадобиться
  • Знати свої поточні "Ім'я користувача" та "Пароль для входу в систему".
Інструкція
1
Для зміни "Імені користувача" в системах Windows 7 і Vista: - Зайдіть в меню "Пуск" і відкрийте "Панель управління" - Натисніть "Облікові записи користувачів", потім "Зміна імені свого облікового запису "- На екрані відкриється вікно з рядком введення. Вкажіть нове " Ім'я облікового запису" і натисніть кнопку "Перейменувати".
2
Для зміни "Імені користувача" на сайтах інтернет-магазинів, форумах та інших інтернет-сайтах: - Увійдіть на сайт, вказавши " Ім'я " і "Пароль "- На головній сторінці сайту пройдіть за посиланням під назвою" Акаунт "," Особистий кабінет "," Налаштування профілю "або" Персональні дані "- У рядку" Ім'я користувача "введіть нове імя- Збережіть зміни, натиснувши відповідну кнопку
3
На деяких сайтах " Ім'я користувача" не може бути змінено. В такому випадку можна звернутися до адміністратора сайту, його контакти зазвичай вказані внизу головної сторінки сайту. Якщо вжиті заходи не допомогли, зареєструйтесь на сайті заново під іншим ім'ям.
Зверніть увагу
При зміні "Імені користувача" інші ваші особисті дані на сайті залишаться без змін. Але в разі нової реєстрації ваші особисті повідомлення, архіви, накопичені бонуси, замовлення та інші збережені дані стануть недоступні.
Корисна порада
Зайдіть в розділ "Допомоги" того сайту або програми, де хочете змінити "Ім'я користувача". Пошукайте інформацію про зміну імені в розділах "Довідка", "Правила користування" або в розділі "ЧаВо".
Є безліч причин, по яких вам необхідно змінити ім'я користувача в вашому комп'ютері. Ви купили комп'ютер у когось і хочете видалити його обліковий запис і ввести свою, ви допустили помилку при наборі імені користувача під час установки Windows, ви змінили прізвище, а може навіть і ім'я і просто тому що вам того хочеться. Не важливо, чому ви вирішили це зробити. Важливо, як саме це здійснити.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з операційною системою Windows
  • Доступ до операційної системи на правах Адміністратора
  • Комп'ютерна миша, клавіатура
Інструкція
1
Увійдіть в систему, вибравши обліковий запис з правами Адміністратора.
2
Відкрийте меню «Пуск» і виберіть «Панель управління».
3
Відкрийте категорію «Облікові записи користувачів». Виберіть ту обліковий запис, який хотіли б змінити.
4
Вирішіть, що ви хочете поміняти в даного облікового запису - тільки ім'я або, бути може, ще й зображення? Тут же ви можете створити або змінити пароль або змінити тип облікового запису.
5
Виберіть «Змінити ім'я» і задайте нове. Натисніть «Змінити ім'я». Обліковий запис буде змінена.
6
Якщо вас влаштовують ці зміни, то на цьому можна зупинитися. Якщо вам потрібно поміняти ім'я користувача ще й у властивостях системи, то виконайте наступні дії.
7
Відкрийте меню «Пуск» і виберіть «Виконати». Введіть в рядок «regedit» і натисніть «ОК». Відкриється редактор реєстру.
8
Проробіть наступний шлях: HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/Windows NT/Current Version і на правій панелі знайдіть параметр RegistredOwner. Виділіть його і викличте меню, натиснувши праву кнопку миші.
9
Виберіть "Змінити" і в графі «Значення» наберіть потрібне вам ім'я. Прийміть зміни, натиснувши «ОК». Тут же ви можете поміняти назву організації, якій належить комп'ютер. Для цього потрібно вибрати параметр RegisteredOrganization і повторити ті ж дії, як і у випадку із зміною імені.
Зверніть увагу
Будьте особливо обережні редагуючи реєстр. Не варто змінювати там ніякі параметри, якщо ви не знаєте точно до яких змін це приведе.