Як утеплити стіни пінопластом.

Не кожен багатоквартирний будинок в наш час може похвалитися теплом у квартирах. Люди страждають від холоду, вогкості і цвілі в своїх оселях. Положення можна виправити, утепливши будинку стіни .
Вам знадобиться
  • Для того щоб утеплити стіни, вам знадобиться наступний матеріал: аркуші щільного пінопласту, плитковий клей, грунтовка і шпаклівка.
Інструкція
1
Найчастіше ми страждаємо від холоду через неякісну виконаної будівельниками роботи. Зведені стіни нових будинків не утеплюються належним чином, інший раз стіни мають наскрізні отвори в кладці або місцях стиків стін і плит перекриття. Серед численних способів утеплення стін, перевіреним і ефективним вважається спосіб утеплення пінопластом. Пінопласт має високі теплозберігаючі показниками, з ним зручно працювати, і при цьому пінопласт має невисоку ціну.
2
Очистіть стіни від шпалер або старої шпаклівки, не залишаючи отшелушивающиеся місць.
3
Обробіть стіни ґрунтовкою, щоб поглинути пил і підготувати стіни до роботи.
4
Розведіть плитковий клей, нанесіть його на стіну, а потім приклейте пінопласт на клей. Таким чином потрібно обклеїти всю поверхню стін, не залишаючи великих щілин на стиках пінопласту. Робота з обклеювання стін пенопластовими плитами схожа з укладання кахельної плитки.
5
Після того, як стіни будуть обклеєні, що виникли щілини на стиках пінопласту можна прошпаклевать тим же плитковим клеєм. Важливо не використовувати в роботі штукатурку або шпаклівку, що містить гіпс - такі суміші пропускатимуть холод і вологу.
6
Тепер потрібно розвести стартову шпаклівку, і отшпаклевать всю поверхню стін, поверх пінопласту.
7
Після того, як шпаклівка висохне, повторіть процес, але вже фінішної шпаклівкою, домагаючись максимального вирівнювання поверхні.
8
Спеціальної сіткою або наждачним папером для шліфування, укріпленої на шліфувальному бруске, відшліфуйте нерівності на стінах, намагаючись надати їм гладкість.
9
Тепер можна ще раз прогрунтувати стіни і потім клеїти шпалери або покривати стіни краской.Действуя таким чином ви досягнете максимального утеплення стін при мінімальних затратах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g_ze9Venj3w