Як включити перевірку орфографії. Як включити орфографію в ноутбуці.

Комп'ютер відкрив для людини недоступні раніше можливості, і якщо раніше при написанні тексту доводилося перевіряти орфографію вручну, то сьогодні офісні засоби комп'ютера перевіряють правильність написання слів автоматично.
Інструкція
1
Microsoft Word - програма, якою найчастіше користуються при написанні текстів, має вбудоване засіб перевірки орфографії . Можна запускати його як в автоматичному режимі, так і по закінченні набору тексту.
2
Для того щоб включити перевірку орфографії після того, як текст готовий, перейдіть на панелі меню у вкладку «Рецензування» і натисніть кнопку «Правопис». З'явиться віконце, в якому комп'ютер почне перевірку всього тексту, пропонуючи вам ретельну роботу з кожним сумнівним словом.
3
Щоб включити автоматичний режим перевірки орфографії при введенні тексту, натисніть вже знайому вам кнопку «Правопис», а в віконці, що з'явилося натисніть кнопку «Параметри». Далі, у вікні, налаштувань встановіть галочку напроти пункту «Автоматично перевіряти орфографію». Натиснувши «ОК» автоматична перевірка орфографії буде включена.