Як в'язати коло гачком.

Багато вироби, виконані гачком , зроблені з окремих мотивів. Найпопулярніший мотив - коло і все, що в'яжеться на його основі. Вміючи в'язати тільки прості стовпчики по коло у, ви можете пов'язати, наприклад, килимок.
Вам знадобиться
  • Нитки бавовняні "сніжинка", "ірис" або гарус
  • Гачок в завосімості від товщини ниток
Інструкція
1
Візьміть гачок у праву руку, а клубок - в ліву. Нитку накиньте на ліву руку і притримуйте її великим і вказівним пальцями. Зробіть початкову петлю. Для цього покладіть нитку під коло гачка, підержівая її великим пальцем лівої руки, захопіть гачком робочу нитку, протягніть її крізь петлю. Петлю злегка затягніть.
2
Зробіть накид. Для цього покладіть робочу нитку під коло гачка, протягніть її через петлю, яка знаходиться на гачку. Вийшло дві петлі - одна звисає з гачка, друга знаходиться на ньому. Зробіть таким чином ще кілька петель.
3
Просмикніть гачок в першу петлю ланцюжка. Захопіть робочу нитку. Простягніть робочу нитку через обидві петлі, не роблячи накиду. Кільце готово.Сделайте повітряну петлю. Проведіть гачок в центр коло а і зробіть стовпчик без накиду. Пров'яжіть такі стовпчики, повертаючи роботу, поки коло замкнеться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AUWitt4Mds0
Зверніть увагу
Гачок тримають так само, як олівець або ручку.Прі читанні схем або описів малюнків петля, яка знаходиться в даний момент на гачку, не рахується. Петлі можна занадто сильно затягівать.Петлі повинні бути однакові по довжині і щільності.
Корисна порада
Для "сніжинки" або котушкових ниток найкраще підійде гачок №1 або 1,5.Для "ірису" беріть гачок №2Для гарусу найкращий гачок - №2,5.