Як вставити в картинку посилання.

Не обов'язково бути веб-майстром, щоб задатися питанням про вставці посилання в картинку . Користувачі форумів або блогів на своїх сторінках, а також в коментарях можуть вставляти картинки-кнопки, натиснувши на які відкриваються посилання «вшиті» в картинку . Щоб вставити в картинку посилання достатньо знати спеціальний HTML код, подкорректировав який ви отримаєте картинку -Кнопки.
Інструкція
1
Виберіть картинку , зменшивши її до необхідного розміру. Тепер ваша картинка повинна отримати веб-адресу. Для цього картинку потрібно завантажити на один з фотохостингів, таких як www.gallery.ru, www.imagebam.com, www.fastpic.ru, www.foto.radikal.ru, www.imgur.com і т.п. Деякі з фотохостингів вимагають реєстрації для розміщення фотографій і картинок, а інші дозволяють розміщувати картинки «в один клік». Вибравши вподобаний вам, завантажте свою картинку . Після завантаження вашої картинці буде присвоєно веб-адресу (посилання). Скопіюйте її, вона вам знадобиться.
2
Тепер у вас є посилання на картинку , і є посилання на веб-сайт або сторінку, яка повинна відкритися при клацанні по картинці. Саме час скорегувати спеціальний HTML код, який спочатку виглядає так (див. Малюнок):
3
Все, що вам потрібно зробити - це замість «Адреса сторінки» вставити посилання на вашу сторінку, а замість «Адреса картинки» вставити отриману на фотохостингу посилання на вашу картинку . Не змінюйте в коді нічого крім зазначених слів. Лапки повинні залишитися на місці. В результаті у вас повинен вийти приблизно такий код (див. Малюнок):