Як організувати творчу працю.

Організувати свій працю часом буває складно навіть раціональному і прагматичному людині, а що вже говорити про людей творчих професій, емоційних і сильно залежать від візитів натхнення. Ця робота зовсім не відноситься до рутинної, для неї постійно потрібні нові ідеї та рішення, оригінальний підхід і новаторство, будь то дизайн, музика, письменницький працю . Проте, за неї теж платять гроші, і деколи немалі, тому постає питання: як організувати творчий працю , щоб він не перетворився на конвеєр?
Інструкція
1
По-перше, організуйте своє робоче місце. Воно має бути завжди готове до роботи. Письменникові простіше - він може просто включити комп'ютер і відразу почати писати, тоді як музиканту, що грає на електрогітарі, необхідно спочатку підготувати її до роботи, якщо вона стоїть в чохлі і не підключена до апаратури. Процес підключення може зайняти досить багато часу, щоб вже забути, що ти, власне, збирався зіграти. У вас повинен бути окремий стіл з інструментарієм, необхідним для вашої роботи, на пошуки якого вам не доведеться витрачати час.
2
Вісім годин на день, присвячені працю у, - це оптимальна кількість часу. Якщо ви будете присвячувати своїй роботі більше часу, то толку багато не буде, оскільки до кінця цього періоду значно знижується концентрація, пам'ять та ефективність роботи. Ще 8:00 відведіть на повноцінний сон, а решта присвятіть собі, своєму хобі, друзям і родині. Такий баланс, як показує досвід, ідеальний.
3
Виконуйте рутинну роботу, яка не вимагає особливого творчого напруження і розумових зусиль. Геніальні думки та ідеї чомусь дуже часто приходять в той час, коли голова твоя вільна від напружених думок - коли миєш посуд, чистиш зуби, виконуєш роботу по дому. Робіть через 45 хвилин перерви на чверть години, переключіться на те, щоб попити чай, поговорити з друзями. Голова ваша теж відпочиває, а потім починає працювати з новими силами.
4
Аналізуйте своє небажання працювати, і усувайте його. Бути може небажання працювати над якимось проектом пов'язано з тим, що ви не дуже добре знаєте запропоновану тему або не хочете зустрічатися з клієнтом тому, що не розумієте його вимог. Вирішуйте ці питання і усувайте проблеми.
5
Правильно ставте собі завдання і намічайте стратегічні цілі, кожна ваша дія повинна мати чітко визначений зміст, явний або прихований. Визначте зміст проекту на рівні загальнолюдських цінностей: для чого потрібен ваш працю , що очікує від вас замовник, інші люди. Грамотно певна мета - це майже половина виконаної роботи.