Як малювати троянду олівцем.

Квіти є одними з самим прекрасних творінь природи і воістину гідні того, щоб художники оспівували їх у своїх шедеврах. В цьому плані троянди можна вважати класикою. Однак малювати троянди можна не тільки олійними фарбами, а й простим графітовим олівцем .
Вам знадобиться
  • Лист паперу, графітовий олівець середньої м'якості (від 3 до 8B) і ластик.
Інструкція
1
Для початку слід намітити тонкими ледь помітними лініями контур троянди. Якщо потрібно підправити контури або видозмінити напрям штриха, слід використовувати ластик. Це допоможе не заплутатися в численних рисочках. Для полегшення поставленого завдання, слід уявити собі троянду у вигляді чашечки, на якій кріпляться всі пелюстки.
2
Далі, легкими, зі слабким натиском, штрихами слід набрати легкий тон пелюсток. Потрібно постаратися якомога слабшим натискати на олівець для створення ефекту легкості і ніжності квітки. При необхідності, графіт можна трохи розтерти, що додасть плавність перетікають форм. Особливу увагу варто звертати на розподіл світла і тіні по квітці (найбільша концентрація тіні розподіляється по нижній частині чашечки).
3
Тепер варто поглибити тіні, посильніше натискаючи на олівець при штриховке під закручуються пелюстками. Таким чином створюється ще більш різкий контраст і максимальне відчуття об'єму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Yeo1luheTkk
Зверніть увагу
Чи не затемняйте відразу весь квітка. Слід поступово набирати тон кожної пелюстки.
Корисна порада
При виконанні штрихування не варто поспішати, так як тонка й акуратна штрихування здатна підкреслити ніжність квітки.