Як носити шарф чоловікам. стиль творча особистість для чоловіків що одягати.

Багато чоловіків досить зневажливо ставляться до такого елементу гардеробу як шарф . І, між іншим, абсолютно даремно. Бо шарф може бути не тільки теплим. Вдало підібраний шарф може завершити образ чоловіка - будь то бізнесмен, студент або творча особистість.
Вам знадобиться
  • шарф
Інструкція
1
Один з найпоширеніших чоловічих способів носіння шарф а - класичне накидання. Просто оберніть шарф навколо шиї, потім накиньте один кінець шарф а на плече, а другий залиште висіти.
2
Чоловік може носити шарф способом, який називається "Паризький вузол". Складіть шарф навпіл, потім оберніть навколо шиї, просуньте кінці шарф а в утворену "петлю" і затягніть.
3
Можна просто перекинути шарф навколо шиї кілька разів і тугіше затягнути. Тепло і красиво.
4
Спосіб носіння шарф а для найсучасніших чоловіків - модний вузол. Просто обв'яжіть шарф навколо шиї як хустка. Ззаду маленький вузлик, а спереду красива драпірування.
5
Для найбільш мужніх - традиційний спосіб. Просто перекиньте шарф навколо шиї.
Зверніть увагу
Перед тим як вибрати шарф, не забувайте переконатися, що він гармоніює з іншою частиною обраної одягу.
Корисна порада
Шарф, який підходить абсолютно до будь-якого одягу і будь-якого образу - сірий кашемір. Не помилитеся.
Як і будь-який аксесуар, шарф - ця така деталь, в яку потрібно вкласти якнайбільше кольору, форми і власного стилю. У чоловічому вбранні, традиційно більш скромному, ніж жіночий, індивідуальність в дрібницях особливо важлива.
Вам знадобиться
  • Шарфи різної довжини і забарвлення.
Інструкція
1
Вибір шарфа сильно залежить від стилю костюма. Приміром, для класичного ділового стилю підходить тонкий короткий шарф. Ефектно виглядає аксесуар, перекинутий через шию і схрещений на лацканах (кінці повинні бути симетричними).
2
Костюми в дусі вільного художника добре підійде більш довгий і товстий шарф, одним кінцем теліпався на грудях, а іншим перекинутий на спину.
3
До спортивній формі підійде довгий шарф з китицями. Накиньте аксесуар, складений удвічі, на шию, вільні кінці Протягніть в петлю і злегка затягніть.
4
Тонкий трикотажний шарф можна один або кілька разів обмотати навколо шиї, а кінці звісити на грудях.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6tfdXPK21No