Як зробити корону короля. Як зробити корону з паперу для короля.

Непоганим карнавальним костюмом для хлопчика стане костюм казкового короля , який і самому можна зшити досить просто. Все королівське пишність здатна передати оксамитова накидка-мантія і, звичайно, королівська корона. Як зробити корону короля ?
Вам знадобиться
 • Щільна папір, клей, фарби
Інструкція
1
Виміряйте окружність голови з лінії на 2-3 см вище вух.
2
Візьміть щільний аркуш паперу або лист тонкого картону, які при згинанні НЕ будуть ламатися, але будуть досить твердими. Намалюйте прямокутник, довга сторона якого дорівнює виміряної окружності голови плюс 1 см на склейку, а друга має бути дорівнює 15 см.
3
Поділіть довгу сторону на п'ять рівних частин, відмітьте ці точки з двох сторін і проведіть через них паралельні прямі. Уздовж довгої лінії намітьте ще одну, відступивши на 5-7 см від неї. Це неширока стрічка стане ободом майбутньої корони.
4
Намалюйте зубці корони довільної форми - це можуть бути просто трикутники однакового розміру або фігурні зубці у формі французької королівської лілії. Не забудьте, що 1 см у вас по довжині призначений для склеювання корони і не враховуйте його в своїх розрахунках. Виріжте корону з що вийшло контуру і склейте її по задньому шву.
5
Висушіть склеєний шов і покрийте її золотою фарбою. Якщо такої фарби немає, то корону можна обклеїти фольгою або пофарбувати звичайними акварельними фарбами в жовтий колір. Щоб вона виглядала як золота, в жовту фарбу додайте трохи коричневої, це додасть їй відтінок благородного золота.
6
Підсушіть фарбу і потім розмалюйте корону у відповідності зі своїми уявленнями про королівському пишноті. Для того, щоб вона їм відповідала, на її поверхню можна наклеїти різні бусинки, стрази та блискітки, які можна купити в магазинах для рукоділля.
7
Починайте урочисту коронацію, сподіваємося, вимірювання були зроблені правильно, і вона не буде сидіти на королівських вухах, а буде гордо красуватися по лінії лоба.
Напередодні новорічних свят або при підготовці до рядового ранки багато мам ламають голову, підбираючи дитячий костюм. Хочеться, щоб наряд був найкращим, що виділяється на загальному тлі нескінченних зайчиків або сніжинок. Можливо, тут варто подумати про створення авторського костюма маленького принца або юної принцеси. Неодмінним атрибутом такого наряду повинна стати корона.
Вам знадобиться
 • - щільний папір або тонкий картон;
 • - кольоровий папір або самоклеящаяся плівка;
 • - олівець;
 • - ножиці;
 • - канцелярські скріпки;
 • - степлер;
 • - старі ялинкові іграшки;
 • - негідні компакт-диски;
 • - конфетті;
 • - клей.
Інструкція
1
Визначте розмір майбутньої корони. Для цього сантиметровою стрічкою обмірте голову, яку корона прикрашатиме. До знайденому значенню додайте ще 3-4 см, щоб можна було скріпити головний убір.
2
Перенесіть розміри корони на лист тонкого картону або щільного паперу (ватману). Відзначте довжину заготовки і її висоту. Висота може бути різною - від декількох сантиметрів до 15-20 см. Все залежить від розмаху ваших задумів. Чим вище корона, тим більший статус, по всій видимості, буде мати її володар.
3
По верхньому краю головного убору намітьте олівцем зубці корони. Зубці можуть бути як традиційної трикутної форми, так і мудрими. Не варто виконувати верхню частину корони зайво витіюватій і складною, оскільки дрібні деталі можуть у підсумку виглядати зовсім невиразно. Простота форми корони в чому визначить успіх всього костюма.
4
Ножицями виріжте заготовку для майбутньої корони. Перш ніж скріплювати її в готовий виріб, прикрасьте корону із зовнішнього боку. Для цього можна наклеїти на корону заздалегідь вирізані шматочки кольорового паперу або різнокольорові конфетті. На зубці корони наклейте трикутні вставки з непотрібного компакт-диска, повернувши їх блискучою стороною назовні. Різати диск можна звичайними великими ножицями.
5
Щоб надати короні ще більш багатий вигляд, обсипте її тонко подрібненими скляними ялинковими іграшками, якщо такі збереглися в вашому домашньому господарстві. Осколки непотрібних або розбитих іграшок подрібніть в ступці, щоб скло перетворилося в дрібні і безпечні крупинки.
6
Нанесіть на поверхню корони тонкий шар клею в потрібних місцях, а потім посипте на клей подрібнене скло. Така корона буде переливатися при штучному освітленні, подібно вишуканому ювелірному виробу.
7
Тепер остаточно скріпіть кінці готової смужки степлером, щоб шов знаходився позаду корони. Перед цим бажано ще раз приміряти головний убір, щоб не помилитися в розмірах.