Як зробити скріншот сторінки.

Іноді виникає необхідність зберегти зображення будь-якої сторінки в Інтернеті саме в тому вигляді, в якому воно існувало на екрані вашого монітора. Ця необхідність може виникнути, наприклад, для доказу того, що на цьому сайті були розміщені матеріали, які згодом були видалені, як це часто буває з коментарями до записів в блогах та публікаціях. Фотографія екрану монітора називається скриншот , зробити його зовсім нескладно, важливо правильно зберегти отриману картинку.
Інструкція
1
Знайдіть на клавіатурі (зазвичай вона розташовується у верхньому ряду клавіш) кнопку PrtScr (від англійського print screen - друк екрану). Все, найважливіший крок зроблено - у вас є поточна фотографія екрану вашого монітора, але поки що вона знаходиться в оперативній пам'яті комп'ютера, як її зберегти?
2
Відкрийте будь-який графічний редактор, на всякий випадок нагадаємо, що найпростіший з них вбудований в операційну систему Windows і називається Paint, тобто вам не треба встановлювати додаткове програмне забезпечення. У списку всіх програм в меню «Пуск» вашого комп'ютера ви знайдете його в списку стандартних.
3
Натисніть в редакторі кнопку «Вставити» і збережене зображення екрану з'явитися на моніторі. Ображати ту частину зображення, яка необхідна, адже на первинній картинці закарбувалася і панель управління зверху і список відкритих програм знизу.
4
Збережіть вашу картинку з правильними параметрами. Для того щоб отримати скриншот без втрати якості, краще вибрати формат зображення не .bmp або.jpg", а.gif". Скріншот буде по обьему набагато менше вагою, ніж .bmp і не розмиє контрастні переходи, як.jpg", який, до того ж теж матиме більший розмір, ніж.gif". Зі списку пропонованих форматів виберіть саме його, дайте назву файлу і вкажіть шлях, куди його зберегти. От і все!
Час від часу у кожного користувача комп'ютера виникає необхідність «сфотографувати» вміст екрану свого ноутбука. Робиться це легко і швидко, а в результаті виходить потрібна фотографія.
Інструкція
1
Щоб зробити скріншот екрану свого ноутбука, вам буде потрібно натиснути всього одну клавішу на клавіатурі. Клавіша знаходиться в правому верхньому куті будь клавіатури - будь то ноутбук, чи звичайний комп'ютер. На цій клавіші написано кілька не зовсім зрозумілих букв PrtSc SysRq, і оскільки вас цікавить скриншот екрана, то слід знати, що PrtScr - це скорочення від англ. Print screen, що значить буквально «Відбиток екрану».
2
Натиснувши клавішу PrtScr SysRq ви помістіть вміст екрану в буфер обміну операційної системи, і вам залишиться лише зберегти його як файл зображення.
3
Для цього відкрийте будь-який графічний редактор - Paint, Photoshop, Диспетчер малюнків Microsoft Office, Picasa і т.д. Створіть новий малюнок натиснувши Ctrl + N або вибравши в меню File (файл) - New (новий), і натисніть Ctrl + V або в меню Edit (правка) - Paste (вставити). Ви побачите як зроблений вами скріншот з'явиться на екрані. Тепер ви можете вирізати потрібну вам частину зображення, або зберегти скріншот в такому вигляді. Для цього натисніть Shift + Ctrl + S або в меню File (файл) - Save as (зберегти як). Дайте назву вашому скриншоту і збережіть його у вигляді фотографії в потрібному місці жорсткого диска.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lAcgGD4cL00