Як намалювати ялинку олівцем.

Для того, щоб намалювати ялинку олівцем , не потрібно володіти дюжину пізнаннями, а достатньо всього навсього слідування декільком простим правилам. І потрібно пройти всього три кроки.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, графітовий олівець і гумку.
Інструкція
1
Для початку необхідно відзначити вертикальною лінією стовбур ялинки, він же буде лінією симетрії. Потім від цієї середньої лінії досить схематично потрібно відзначити схиляються до низу гілки. Це буде так званим каркасом ялиночки. Гілочки бажано малювати симетрично щодо наміченого ствола.
2
Тепер можна промальовувати гілочки більш ретельно, як би прикріплюючи бахрому до кожної наміченої лінії. Починати краще всього з верхівки деревця, і, рухаючись до нижніх гілках, домалювати внизу ялинки травку.
3
В серединці деревця для обсягу домальовує ще гілку, домальовували всі інші гілки, де "каркас" залишився без бахроми, після чого стираємо непотрібні лінії. Таку лісову красуню зовсім не зайвим буде прикрасити і "обважити" гірляндами.
Зверніть увагу
Не натискайте на олівець занадто сильно, особливо на першому етапі, так як це може ускладнити стирання графіту з паперу.
Корисна порада
Для того, щоб ялинка вийшла як на ілюстрації, слід на око прикинути основні пропорції висоти і ширини.