Як організувати роботу відділу.

Від правильної організації будь-якого виробництва або офісу залежить дуже багато, і не тільки продуктивність праці. Але також і моральний клімат у вашому колективі. Результатом правильної організації стане те, що кожен співробітник буде виконувати свою роботу з максимальною віддачею, в колективі пануватиме дух взаємовиручки і розуміння загальних цілей.
Інструкція
1
Повністю вивчіть весь технологічний ланцюжок роботи вашого відділу від того, що надходить на вході і що повинно вийти на виході. Складіть собі про це найчіткіше уявлення і обміркуйте, які кадрові та організаційні рішення будуть оптимальними для виконання поставленої перед вами завдання.
2
Вивчіть своїх співробітників. Є чітко визначені психологічні типи людей, для яких психологи дали визначення та рекомендації, яку роботу вони здатні виконувати з максимальною віддачею і на що можна розраховувати, доручаючи їм завдання. Визначте для себе можливості кожного, подумайте, які особисті якості можна використовувати на користь роботі - цілеспрямованість, акуратність, здоровий кар'єризм, скрупульозність і пр.
3
Об'єднайте ці знання і доручіть кожному саме той фронт робіт, де він буде максимально корисний і робота на якому буде приносити йому задоволення. Робота не повинна бути каторгою, хоча для деяких вона такою є. Тільки творчу працю, свідомість важливості виконуваного справи і заохочення досягнутих людиною успіхів можуть стати стимулом для його подальшого розвитку в професійному плані.
4
Поясніть кожному його задачу, його зону відповідальності, і що ви очікуєте від нього в кінцевому підсумку, але в той же час, не забувайте про взаємовиручку і взаємозамінності співробітників, щоб хвороба або відсутність одного ніколи не стало причиною гальмування налагодженого робочого процесу.
5
Об'єднайте своїх працівників в єдиний колектив, поясніть всю важливість поставленої перед відділом завдання, відзначте, наскільки вона залежить від трудового внеску кожного, підтримуйте в колективі здоровий командний дух.
6
Ніколи не забувайте заохочувати співробітників, причому робіть це публічно. А ось відчитувати краще наодинці. Не заводьте улюбленців і фаворитів, таке нездорове суперництво ніколи не приводило до хорошого. Підтримуйте в своєму колективі нормальні товариські стосунки. Багато чого в роботі відділу залежить саме від вас.