Як послати листівку однокласнику.

В шкільного життя дуже часто трапляються приємні події, які по праву можна назвати святами. Кожна п'ятірка - свято. Кожна перемога на змаганні або конкурсі - свято. Похвала вчителя - і то свято. А на свята, як правило, прийнято посилати листівки. Подарувати листівку однокласнику - справа зовсім не хитре. А ось над тим, яким чином вручити сюрприз, варто подумати.
Інструкція
1
Листівку для однокласника можна підкласти в його домашню поштову скриньку. Школяр дуже здивується, виявивши серед газет і рахунків за квартиру таке незвичайне поздоровлення.
2
Великою несподіванкою буде для школяра листівка, прикріплена на вхідні двері його квартири. Тільки не потрібно використовувати клей і жуйку для прикріплення вітального послання до дверей. Листівка буде добре триматися і на маленькому шматочку скотча. А якщо вона все ж відпаде, то однокласник знайде сюрприз на порозі своєї квартири.
3
Листівку однокласнику можна надіслати з кур'єром або зі знайомим хлопцем або дівчиськом, яким необхідно буде зіграти роль кур'єра. Але все має бути по-справжньому. Підставний кур'єр повинен буде надати надрукований заздалегідь бланк замовлення, на якому він попросить розписатися одержувача листівки за її доставку.
4
На перерві, знайшовши момент, коли однокласник відійде в туалет або їдальню, можна підкласти вітальну листівку йому в портфель. Ось він здивується, коли крім підручників, зошитів і шкільного щоденника, помітить у своїй сумці листівку .
5
В сучасний час високих технологій, коли комп'ютер з підключеним до нього інтернетом, є практично в кожному будинку, не важко послати листівку для однокласника по електронній пошті. Буде цікавіше, якщо поздоровлення виявиться намальовано самим відправником, а не скачано з інтернет-сайтів.
6
Дуже оригінально і дивовижно виглядатиме листівка, намальована під вікнами однокласника. Взимку її можна зобразити фарбами на снігу, а влітку кольоровою крейдою на асфальті. Тільки треба пам'ятати про те, що малювати такі листівки слід в спокійну безвітряну погоду взимку і в ясну сонячну влітку. Інакше, намальована листівка буде зіпсована піднялася заметіллю або сильним проливним дощем.
7
Загалом, щоб здивувати однокласника необхідно не тільки підібрати гарну і цікаву листівку , а й зуміти оригінально її послати.
Зверніть увагу
Як відправити листівку в Одноклассниках? 3. Рубрика: Допомога | Дата: 16-10-2011. Цього літа Одноклассники.ру ввели чудову функцію - всі користувачі цієї соціальної мережі отримали можливість відправляти листівки своїм друзям прямо на сайті. Зробити це можна через додаток «Листівки». Отже, для початку відкриваємо програму, пройшовши по вищезазначеним посиланням.
Корисна порада
Як відправити листівку в однокласниках? Олег | 2-03-2012, 9:03. Багато користувачів соціальної мережі Одноклассники.ру чули про можливість відправляти своїм друзям листівки, вітаючи їх з офіційними святами, днями народження, або просто прагнучи зробити приємно дорогій людині. Підписати листівку можна різнокольоровими чорнилами із запропонованого набору і після цього натиснути кнопку «Вибрати друга», де потрібно буде вибрати адресатів і відправити листівку, натиснувши на кнопку «Надіслати».
Соціальна мережа «Однокласники» дозволяє не тільки знаходити старих друзів і вести з ними листування, а й відправляти їм гарні електронні подарунки і листівки за допомогою спеціальних додатків.
Інструкція
1
Зайдіть в свій профіль у соціальній мережі «Однокласники». Для цього введіть на головній сторінці сайту в відповідних полях свої особисті логін і пароль. Якщо при цьому ви виберете функцію «Запам'ятати мене», надалі ви будете відразу опинятися на особистій сторінці без введення логіна і пароля. Також додайте сайт в закладки браузера для швидкого доступу до нього.
2
Встановіть один з додатків для відправки листівок, наприклад «Віртуальні листівки», «Поздравлялки» і т.д. Для цього перейдіть до рядка пошуку в правому куті сайту і введіть ключове слово «Листівки». Виберіть підходящий варіант серед запропонованих і натисніть кнопку під картинкою «Приєднатися». Тепер ви можете запускати додаток зі сторінки вашого профілю, коли вам буде потрібно.
3
Відкрийте програму. Перейдіть до каталогу листівок на головній сторінці, виберіть ту, яку хочете відправити, і клацніть по ній. При бажанні в вікні ви також можете вибрати рамку, фон і музику для листівки. Натисніть «Відправити листівку», щоб переслати її одному або декільком друзям зі списку. Ви можете приховати своє ім'я, щоб відправити поздоровлення анонімно.
4
Ви можете відправляти листівки лише тим користувачам, які вже використовують відповідну програму. Для цього відправте потрібним друзям запрошення з головного вікна програми, щоб вони теж установили її.
5
Деякі додатки передбачають відправку як безкоштовних, так і платних листівок. Для відправки платних потрібно спочатку поповнити свій рахунок в соцмережі «Одноклассники» спеціальною валютою ОК. Перерахувати кошти можна з телефону, банківської карти або через термінал. Кожне додаток має свої розцінки, але при цьому всі вони дозволяють відправляти листівки безкоштовно, хоча і з обмеженим набором можливостей.