Як зробити фото малюнком.

Зробити Вектор малюнок з фотографії не дуже складно, зате потім ви зможете створювати векторну фігуру будь-якого розміру.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі фотографію, яку потрібно перетворити на рисунок. Фігури на фото повинні бути на білому фоні. Якщо це не так, то потрібно їх вирізати і помістити на білий фон.Прі допомоги інструментів виділення копіюйте фігуру на новий шар. Є сенс давати осмислені назви верствам, назвіть цей, наприклад, «фігура». Створіть новий шар, залийте його білим, назвіть цей шар «фон». Перемістіть цей шар під шар «фігура», злийте їх і назвіть вийшов шар «основа».
2
Зробіть декілька копій шару «основа». Зробіть копії цих шарів невидимими. Застосуйте команду Image - Adjustment - Threshold, підберіть ті настройки, які створять силует з усіма необхідними деталями.
3
Для того щоб згладити отримані зубчасті краї зображення застосуєте фільтр Filter - Stylize - Diffuse. В налаштуваннях фільтра Mode виберіть параметр Anisotropic.
4
Час зробити краї зображення більш чіткими. Для цього використовуйте команду Image - Adjustment - Levels. Посуньте правий і лівий повзунки ближче до центру. Для того, щоб краще бачити що у вас виходить в результаті застосування даної команди, збільште масштаб зображення до 300%.
5
Повторіть ще раз команди Filter - Stylize - Diffuse і Image - Adjustment - Levels.
6
Зробіть видимим одну з копій шару «основа». Згайте до нього команду Image - Adjustment - Threshold. Приминить до цього шару фільтр Filter - Stylize - Diffuse і команду Image - Adjustment - Levels. Повторіть ці останні дві дії при необхідності.
7
Створіть новий шар, залийте його чорним. Перемістіть цей шар під шар «основа». Изменть режим накладення шару-копії «основи» на Difference.
8
Зробіть шар «основа» активним і додайте до нього шар-маску (значок кола з прямокутнику внизу палітри шарів). За допомогою ластику видаліть ті робили силуету, які його псують.
9
Тепер потрібно перетворити вийшов результат у векторний малюнок. Для цього за допомогою чарівної палички виділіть всі чорні області на малюнку, клацніть по виділенню правою кнопкою миші і виберіть в меню Make Work Path.
10
Виконайте команду Edit - Define Custom Shape. Дайте назву вийшла фігурі, так же збережіть ваш малюнок. Тепер за допомогою інструменту Custom Shape Tool можна намалювати що вийшов у нас векторний малюнок будь-якого розміру, для цього повинна бути активна функція «шар-фігура».