Як зав'язати шарф-хустка.

Хустки і шарфи - це щось більше, ніж шматки тканини. Вони допомагають висловити індивідуальність, створити акцент в образі, урізноманітнити гардероб, додати трохи більше гри в життя.
Вам знадобиться
  • Шарф-хустку, час, фантазія
Інструкція
1
Хустки і шарфи урізноманітнюють гардероб, надають образу родзинку і закінченість, сосздают кольорові акценти. Частіше всегоіх носять на голові або шиї, в теж час зараз модно підкреслювати хустками талію та стегна. Найкраще виходять драпірування з м'яких синтетичних тканин. Класичний спосіб зав'язати хустку - це скласти його у формі косинки, зав'язати за кінці на шиї так, щоб кут був спереду. Якщо кінці вийшли короткими, то зав'яжіть їх на вузол, якщо довгими, то залиште звивати вільно. Вузол можна зав'язати над кутом і під ним.
2
Для того щоб зав'язати шарф у французькому стилі складіть його так, щоб вийшла вузька прямокутна смужка. Оберніть його навколо шиї кілька разів, можна зав'язати вузол посередині, а можна - збоку. Якщо шарф довгий, то можна зробити кокетливий бант.
3
Можна пов'язати шарф за допомогою квадратного вузла. Цей варіант добре підходить для відкритої шиї. Складіть шарф так, щоб вийшла вузька смужка, пов'яжіть його на шию так, щоб один кінець опинився під іншим, схрестіть їх так, щоб довгий був поверх короткого і витягніть його зверху. Цей же кінець помістіть за короткий і Протягніть його в петлю. Витягніть обидва кінці, приберіть їх під шарф.
4
Кінці довгого шарфа з струмує тканини можна відпустити вільно майоріти по плечах.
5
Для того щоб створити ілюзію блузки, розкладіть хустку, по середині зав'яжіть вузол, складіть хустку по діагоналі так, щоб вузол опинився всередині, кінці хустки зав'яжіть ззаду, красиво задрапіруйте псевдо-манишку.
6
За допомогою шарфа можна імітувати краватку. Складіть шарф вузькою смужкою, на одному кінці зав'яжіть не надто тугий вузол. Через середину вузла простягніть другий кінець шарфа. Налаштуйте довжину «краватки».
7
Якщо не хочеться зав'язувати вузли, то можна просто скласти шарф вузькою стрічкою, скласти його навпіл, накинути його на шию, простягнути кінці в петлю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ma-sSLKQ6Fg