Як пов'язати спідницю спицями.

В'язана спідниця взимку незамінна. Особливо для працюючих в офісі, де дрес-код не допускає брюк навіть в холодну пору року. В'язана спідниця дозволяє виглядати елегантно і в той же час не застудитися.
Вам знадобиться
  • 600 г вовняної пряжі середньої товщини
  • Кругові спиці №2,5 для основної частини виробу і №2 для пояса
Інструкція
1
Виміряйте окружність талії, стегон і передбачувану довжину спідниці. Зробіть розрахунок лицьовій гладі. Зразок для розрахунку в'яжіть спицями №2,5.Сначала зв'яжіть пояс подвійний гумкою. Для цього на спиці №2 наберіть кількість петель вдвічі більше, ніж потрібно за розрахунком. Перший ряд в'яжіть за схемою: 1 лицьова петля, 1 зняти непровязанной, нитка перед петлею. Дійшовши до кінця ряду, переверніть роботу і в'яжіть по малюнку - зняту в попередньому ряду петлю пров'язуйте лицьовій, виворітну знімаєте, нитка перед петлей.Вяжіте так 5 см.
2
Пров'яжіть попарно лицьові і зняті петлі, щоб на спицях залишилося кількість, необхідну за розрахунком. Замкніть коло і перейдіть на спиці №2,5. Розділіть кількість петель спочатку на 4. Пров'яжіть лицьовими першу чверть. Тут буде лінія з'єднання передньої і задньої частин спідниці. Помітьте її вузликом іншого кольору. Пров'яжіть другу чверть і відзначте середину переду, потім другу лінію з'єднання передньої і задньої частей.Каждую чверть розділіть на дві частини. Середину кожної частини позначте вузликами іншого цвета.У вас вийшло 8 клинів.
3
1,3,5 і 7 клини в'яжіть лицьовими, 2,4,6 та 8 - виворітними. Два ряди пров'яжіть без додавання петель. Після цього почніть додавати петлі. Робіть це тільки по виворітні клинам. Переходячи від лицьового клина до зворотньої, пров'яжіть 1 петлю виворітного, зробіть зворотний накид і далі знову в'яжіть виворітними, поки не залишиться остання петля цього клина. Перед нею знову зробіть зворотний накид.
4
Наступне збільшення зробіть через чотири ряди, потім ще через чотири. Далі в'яжіть десять рядів без додатків петель. Знову додайте петлі, але вже по особових клинам. На початку лицьового клина пров'яжіть 1 петлю лицьовій, зробіть зворотний накид, точно так же додайте петлю і з іншого боку.
5
Наступні десять рядів в'яжіть без додавання, потім додайте петлі по виворітні рядам. В'яжіть, додаючи петлі через 10 рядів і чергуючи додаток по лицьової та зворотньої клинам, до низу ізделія.Закройте петлі. Висмикніть нитки іншого кольору, якими ви відзначали місця з'єднання деталей і середини клинів. Зшийте пояс або пришийте до нього гудзик і зробіть повітряну петлю.
Зверніть увагу
Пояс можна зв'язати і іншим способом, набравши на спиці 20 петель і провязав подвійний гумкою на довжину, відповідну обсягом талії. В цьому випадку всередину пояса можна вставити корасжную стрічку або широку гумку.
Корисна порада
По низу спідниці можна зв'язати гачком вузьке мереживо.