Як зв'язати шапку спицями.

В'язані шапки ніколи не виходять з моди. Вони зручні в різних життєвих ситуаціях. Носити в'язану шапку можна і з елегантним пальто, і зі спортивною курткою. Така шапка, пов'язана англійської гумкою, підійде і жінкам і чоловікам.
Вам знадобиться
  • 200г вовняної пряжі середньої товщини
  • кругові спиці №2,5
Інструкція
1
Виміряйте окружність голови і відстань від середини чола до маківки. Шапка в'яжеться англійської гумкою. Для зразка наберіть на спиці непарна кількість петель.1 ряд - 1 лицьова, 1 накид, 1 петлю зняти, чи не пров'язуючи. Нитка знаходиться за петлей2 ряд - 1 накид, 1 петлю зняти, чи не пров'язуючи, зняту петлю і накид попереднього ряду провязать разом ліцевой.3 ряд - зняту петлю і накид попереднього ряду пров'яжіть разом лицьовій, 1 накид, 1 петлю снять.Чередуйше другий і третій ряди.Связав зразок, розрахуйте кількість петель.
2
Наберіть потрібну кількість петель на кругові спиці. В'яжіть 6-8 см англійської гумкою. Визначте лицьову і виворітну сторону. Один ряд пров'яжіть лицьовими петлями, пров'язуючи разом спущену петлю і накид минулого ряду і накид і не роблячи накидов в новому ряду. На виворітній стороні повинен виявитися виворітний ряд - це лінія згину одвороту.
3
Знову почніть англійську гумку і в'яжіть полотно, рівне по довжині віддалі від середини лоба до макушкі.По лицьовій стороні зв'яжіть ряд лицьових петель, пров'язуючи накид і зняту петлю з попереднього ряду разом лицьовій, лицьову - по малюнку, накидов більше не делайте.Переверніте роботу і пров'яжіть ряд виворітними, що не збавляючи петель.
4
Знову переверніть роботу і зменшуйте петлі за схемою: 1 лицьова, 2 разом лицьовою. Наступний ряд пров'яжіть ізнаночнимі.Оборвіте нитка, всуньте її в товсту голку. Простягніть нитку крізь петлі, починаючи з першої, затягніть і як слід закріпіть на виворітній стороне.Сшейте шапку . Загніть відворот.
Зверніть увагу
Англійська резинка виглядає однаково з обох сторін виробу.
Корисна порада
Шапку можна прикрасити помпоном