Як намалювати троянду олівцем. Як навчитися малювати троянду.

Роза - це красивий і досить складний за формою і будовою квітка, для того щоб він вийшов схожим і виразним, потрібно зображати його частини у зв'язку один з одним, бути уважним до вигинів і деталям.
Вам знадобиться
  • Папір, прості олівці, троянда, час, зосередженість і уважність
Інструкція
1
Розгляньте уважно живу троянду , її форму і будову, то, як загорнуті пелюстки і розташовані листя. По можливості порівняйте декілька квіток між собою. Помістіть троянду під таким освітленням, щоб контрастний світло допомагав виявляти особливості будови, розташування окремих частин, щоб були цікаві плями світла і тіні. Виберіть найбільш ефектну форму бутона. Після цього намалюйте контури троянди на папері, постарайтеся передати зовнішні особливості квітки. Почніть з малювання простих форм, малюйте їх у зв'язку і співвідношенні один з одним, можна при цьому їх небагато узагальнювати. Якщо важко передати якусь форму, то намалюйте простір навколо неї, цим ви зобразите і те, що по-іншому не піддається. Постарайтеся передати те, що допомагає відобразити характер квітки. Надайте бутону овальну форму, намалюйте стебло. Намалюйте кілька великих пелюсток за допомогою вигнутих у вигляді букви S ліній. Додайте бічні пелюстки і ті, що знаходяться ззаду. Намалюйте кілька невеликих загострених листочків і у снования бутона. В процесі малювання намагайтеся рухати всієї пензлем руки, а не тільки пальцями. Дивіться довше на бутон, ніж на аркуш паперу. Намагайтеся не змінювати своє положення в процесі малювання, так як це змістить пропорції і співвідношення всередині малюнка.
2
Подивіться уважно на малюнок, який у вас вийшов. Які з ліній можна зробити більш цікавими і витонченими? Де додати деталей? Також приберіть зайве ластиком. Домалюйте найцікавіші і характерні деталі.
3
За допомогою штрихування надайте форму та обсяг бутону на малюнки. Проводите лінії штрихування за формою частин квітки. Змінюйте щільність ліній, напрям штрихування, ступінь тиску на олівець, не захоплюйтеся і не робіть занадто рясні затемнення. Приділяйте більше уваги переднього плану.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fHGMKgeSHj0
Здавна і до сьогодні квітка троянди часто зустрічаються в настінного розпису, гобеленах, на меблів. Художники ретельно прорисовують кожна пелюстка, кожен загин. Найпростіший спосіб малювання троянди - олівцем на папері.
Вам знадобиться
  • Твердий олівець;
  • Ластик;
  • Лист паперу.
Інструкція
1
Накидайте основні форми бутона. Повинен вийти еліпс, схожий на яйце.
2
Намалюйте стебло прямими лініями.
3
Намалюйте S-видну вигнуту лінію зліва від бутона. Це буде пелюстка, за формою схожий на сльозу.
4
Спереду і ззаду додайте пелюстки лініями у формі арок.
5
До основи бутона справа і зліва додайте гострі листочки.
6
Замініть грубі лінії більш тонкими і витонченими. Пройдіться по малюнку ластиком так, щоб від бутона залишилися тільки ледве видимі обриси.
7
Зітріть всі зайві плями (відбитки пальців, олівцеві затертости та інше).
8
Зітріть олівцеві лінії, щоб вони стали ледве видимими.
9
Надайте квітці обсяг штрихуванням. Використовуйте перетинає штрихування для додання контрасту величини.
Корисна порада
Використовуйте олівці 2H і НВ.Меняйте щільність ліній, тиск на олівець, довжину, величину і товщину ліній.Експеріментіруйте з поворотом аркуша паперу в різних напрямках і додавайте пересічні штріхі.Еслі бутон занадто світлий, додайте штрихів.