Як оплачувати що-небудь банківською картою.

Сьогодні банківськими картами користуються навіть пенсіонери, це дуже зручно - не носити собою готівку і не зберігати їх у будинку, спокушаючи шахраїв. Ще зручніше те, що можливості оплати банківської картою практично безмежні. Як оплачувати що-небудь банківської картою ?
Інструкція
1
Сьогодні апарати, приймають оплату за банківськими картками, стоять у багатьох магазинах. На касі ви можете оплатити продукти, книги, косметику і нове плаття - будь-який товар. Для цього вам треба тільки простягнути свою банківську карту касирові, а потім розписатися в двох примірниках чека, що підтверджує вашу згоду на зняття грошей зі свого рахунку. Точно також відбувається оплата по банківській карті і в ресторані, ви передаєте її офіціанту, а він приносить її назад вже з чеками.
2
Банківської картою можна оплатити і комунальні послуги. Для цього можна налаштувати свій профіль оплати через інтернет-банкінг або, звернувшись до представництва свого банку. В інтернеті треба буде заповнити шаблони, в яких ви вкажете розрахункові рахунки тих організацій, яким перераховуєте гроші. Після цього оплатити дитячий сад, інститут чи комунальні послуги стане можливо в будь-якому банкоматі або через інтернет.
3
Через інтернет можна оплачувати свої покупки в віртуальних магазинах, залізничні та авіаквитки, мобільний зв'язок, супутникове телебачення та багато іншого. Тут зовсім просто - вам буде потрібно ввести номер картки, термін її дії, зазначені на лицьовій стороні і три останніх цифри, надруковані в поле для підпису на зворотній стороні.
Корисна порада
Не всі банківські карти мають такі можливості. Найчастіше їх позбавлені зарплатні картки. Для того, щоб мати можливість працювати в інтернет банку, необхідно мати карту не нижче рівня VISA Classic. Найбільша кількість послуг з такого мапі надають Альфа Банк і Райффайзенбанк.