Як написати характеристику на людину. Як правильно писати характеристику на людину.

Часто до кадровикам або начальникам виробничих відділів звертаються співробітники або підлеглі з проханням написати на них характеристику . Це документ, який відбиває оцінку трудової діяльності даного працівника. Вона може знадобитися в ГИБДД, військкомат, для оформлення візи і проходження атестації або після проходження практики. Складається вона в довільній формі, але існують правила, яких треба дотримуватися.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу стандартного формату А4 або фірмовий бланк компанії, озаглавьте його «Характеристика».
2
Вкажіть особисті відомості працівника: прізвище, ім'я та по батькові людини, дату його народження. Напишіть в ній, коли і яке навчальний заклад він закінчив.
3
Наступним кроком буде надання відомостей про його трудову діяльність на вашому підприємстві. Вкажіть повне найменування своєї компанії, його посаду та стаж роботи. Опишіть коротко його трудову діяльність, відзначте основні трудові успіхи і досягнення. Напишіть про те, які курси підвищення кваліфікації він закінчував, в яких тренінгах та конференціях він брав участь. Дайте оцінку його особистісних і ділових якостей, охарактеризуйте його з професійного боку, відзначте ті якості, які потрібні на виробництві: працездатність, старанність, дисциплінованість, вміння працювати з документацією і вести ділову переписку.
4
Якщо ви складаєте характеристику на співробітника, яка вимагається йому для надання в яку-небудь іншу компанію, то напишіть в кінці документа з якою метою і в яку організацію представляється характеристика.
5
Вкажіть посадова особа, яка підписуватиме даний документ. Зазвичай його підписують одне або декілька уповноважених посадових осіб: директор або його заступник, начальник відділу кадрів. Підписи потрібно буде обов'язково засвідчити печаткою організації.
6
Після підписів вкажіть дату складання характеристики з місця роботи.