Як додати програму в автозавантаження.

Часто використовувані програми так і хочеться додати в автозагрузку , щоб під час запуску системи вони автоматично включалися. Але не всі розробники оснащують свої продукти такими зручностями, і тут на допомогу приходять стандартні засоби Windows.
Інструкція
1
Дійсно, деякі програми дозволяють в своїх настройках виставити можливість стартувати разом із завантаженням робочого столу і точно так же прибирати програму з автозапуску. Особливо зручно додавати в автозагрузку онлайн-месенджери, торрент-програми, і всі ті додатки, які доводиться використовувати регулярно. Але якщо ваша улюблена програма не має додаткових налаштувань для автозавантаження, це можна виправити, і робиться це дуже просто.
2
Натискайте в панелі завдань всім відому кнопку «Пуск» і переходите в розділ "Всі програми". Шукайте пункт меню «Автозавантаження» і клацайте по ньому двічі.
3
Перед вами відкриється папка, і в ній, можливо, вже будуть знаходитися ярлики деяких програм. Все, що вам залишається зробити - це перетягнути ярлик потрібної вам програми в цю папку! Після чого можна закрити папку, а в момент наступного завантаження комп'ютера, ви приємно зрадієте тому, що ваша програма автоматично запустилася!
Корисна порада
Якщо вам згодом захочеться відключити автозавантаження програми, вам залишиться тільки видалити її з тієї ж самої папки.