Як встановити принтер без проблем.

Принтер дозволяє перенести на папір будь-яке графічне зображення - від рядового тексту до красивої фотографії, яке зберігається на жорсткому диску комп'ютера або на зовнішніх носіях.

Що потрібно, щоб встановити принтер? Щоб швидко і грамотно встановити принтер, потрібно:

  • наявність вільного паралельного або USB порту;
  • кабель з відповідними роз'ємами;
  • альтернативний варіант - перехідник для підключення пристрою через порт US3 при відсутності вільних USB ;
  • диск з програмним забезпеченням і драйверами друкувального пристрою.

Як правильно встановити принтер?

Для того, щоб правильно встановити принтер, важливо строго дотримуватися певного порядку :

  1. Завантажуємо повне програмне забезпечення друкувального пристрою з диска, що входить в його комплект, після чого вимикаємо комп'ютер.
  2. З'єднуємо принтер з комп'ютером за допомогою кабелю.
  3. Встановлюємо відповідні картриджі. При цьому перед вставкою картриджа в струменевий принтер необхідно пристрій включити. Це дозволить каретці встати на своє місце. Перед установкою картриджа в лазерний принтер блок з барвним порошком потрібно добре струснути. Завдяки цьому порошок розподілиться рівномірно, а друк буде однорідною. Після вставки картриджа принтер слід вимкнути.
  4. В лоток пристрою вкладаємо папір, попередньо перегорнувши її. Такий захід допоможе уникнути м'яття паперу та його застрявання, адже між окремими листами з'явиться повітряний прошарок.
  5. Включаємо комп'ютер і принтер. Операційна система виявляє новий пристрій і ініціює його роботу. Деякі виробники включають в програмне забезпечення друкувального пристрою спеціальні тестуючі програми. Завдяки подібним продуктам можна виявити помилки вставки картриджів або установки драйверів.
  6. Друкуємо пробну сторінку.