Як домогтися успіху в житті.

У людей різні інтереси, але всі однаково хочуть домогтися успіху , як в життя взагалі, так і в кожній справі, яким людина займається. Однак успіх приходить не до всіх. І поки одні радіють, опинившись на вершині Олімпу, інші, зневірившись, вважають, що першим відомий чарівний рецепт по досягненню успіху . Рецепт дійсно існує.
Інструкція
1
На першому етапі необхідно чітко визначити вашу мету. Якщо вас цікавить кілька напрямків, не треба прагнути досягти успіху у всіх одночасно. Будьте послідовні, пам'ятайте про приказці «за двома зайцями поженешся - жодного не впіймаєш». Ваші помисли повинні бути зосереджені на одній меті. Мета повинна викликати натхнення, інакше вона обрана неправильно. Нехай вас не лякає її неосяжність, на цьому етапі не потрібно обмежувати себе ніякими рамками. Уявіть, що ви всемогутні. Уявіть, що для вас немає нічого неможливого. Мрійте в повну силу.
2
Далі необхідно гарненько вивчити область, в якій ви маєте намір досягти успіху. Успіх часто приходить до тих, хто робить щось по-новому, не так, як робилося досі. Однак для того, щоб знайти нові шляхи, треба ґрунтовно вивчити місцевість, по якій вони пройдуть. Прикладіть максимум зусиль і пам'ятайте, що справжній успіх в життя, як правило, є нагородою за наполегливу працю.
3
Цей крок може здатися зовсім непотрібним, проте саме він визначає успіх, він дає вам енергію на шляху до мети. Досягнення успіху може зайняти якийсь час, інколи досить велике. На жаль, нічого не трапляється саме так, як ми запланували. Бувають падіння і програші. Віра в себе допомагає не опустити руки і йти далі. Вона стає двигуном вашого успіху . Якщо віра починає слабшати, згадайте слова Річарда Баха: «Жодне бажання не дається тобі окремо від сили, що дозволяє його здійснити».
4
Успіх в життя приносять дії, тому, озброївшись знаннями і вірою, необхідно починати діяти. Виробіть стратегію і напишіть план досягнення своєї мети. Щоб мета не лякала вас своєю неосяжністю, розбийте процес її досягнення на безліч маленьких кроків. Маленький крок зробити неважко і нестрашно, а в кінці ланцюжка цих кроків вас чекає той самий успіх в життя, до якого ви прагнули.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vDG7imVxjZg
Зверніть увагу
Китайська мудрість говорить, що подорож у тисячу лі починається з першого кроку.