Як розмістити безкоштовну рекламу.

У вас товар - у нас покупець. Як нам знайти один одного? Звичайно ж, за допомогою реклами. Рекламне оголошення - хороший спосіб заявити про себе і знайти потенційних клієнтів/покупців. Спробуємо розмістити безкоштовну рекламу .
Інструкція
1
Введіть у рядку пошукача «розмістити безкоштовну рекламу » або «безкоштовно розмістити рекламу ».
2
Оцініть ефективність роботи сайту, на якому ви хочете розмістити безкоштовну рекламу . Важливо знати кількість відвідувачів, категорії товарів/послуг, наскільки зручно зроблений пошук на сайті, чи відображається число переглядів рекламних об'явленій.Узнайте, чи входить ваша група товарів/послуг в перелік допущених до безкоштовного розміщення реклами.
3
Якщо перше враження від сайту-майданчика позитивне, подивіться відгуки тих, хто вже скористався послугами і розмістив свою безкоштовну рекламу .Узнайте, чи не чи передбачає розміщення реклами прихованих платежів. Дуже поширені випадки, коли за «безкоштовним» слід пропозицію внести кошти за «сервіс», «супровід», «редагування» та інші нав'язані послуги. Будьте уважні.
4
Вибирайте майданчики, на яких можна розміщувати фотографії товарів/послуг, логотипи. Поцікавтеся, чи є можливість посилити рекламу візуальними ефектами (анімація, відеоряд, слайд-шоу). Все це дозволить залучити велику кількість зацікавлених вашої рекламою потенційних клієнтів.
5
У безкоштовної рекламі є один великий плюс: вона економить ваш бюджет, дозволяє заявити про себе без додаткових вкладень коштів. Це особливо важливо, якщо у вас невеликий бізнес. Якщо ви тільки починаєте розкручувати свою справу, безкоштовна реклама буде вельми до речі. Також краще вдатися до неї, якщо ви не впевнені в прибутковості свого проекту.
6
Мінуси безкоштовної реклами - це її обмеженість. По-перше, обмежене число місць, де її можна розмістити. По-друге, обмежене число відвідувачів, які її можуть побачити. Часто так звані безкоштовні майданчики для розміщення реклами надають можливість розмістити безкоштовно певні категорії реклами. Як правило, це досить вузький перелік, але якщо ваш бізнес входить в число допустимих для розміщення безкоштовної реклами, то користуйтеся цією можливістю.