Як зшити дівчинці спідницю. Як зшити спідничку для дівчинки.

Звичайно, сьогодні в магазині можна купити для дівчинки спідницю будь-якого розміру, кольору і фасону, але іноді є бажання все-таки зшити її своїми руками, тим більше що у вас є швейна машинка, матеріал і бажання одягнути свою дочку в унікальну річ. Та й зшити спідницю для дівчинки зовсім не важко.
Вам знадобиться
  • Два шматка матеріалу. Один, невеликий - однотонний, другий - з відповідним за кольором малюнком.
  • Блискавка - 10 см,
  • Флизелин,
  • Ґудзик 1 шт,
  • Мереживо - 2 м.
Інструкція
1
Зробіть викрійку на папері. Для цього виміряйте окружність талії і, відпустивши сантиметр на 10 см, виміряйте окружність стегон по цій лінії. Візьміть великий аркуш паперу або спеціальний папір для викрійок. Проведіть по краю паперу лінію, рівну половині кола талії, з її центру опустіть перпендикуляр, рівний 12 сантиметром, від початку перпендикуляра відзначте 2 см. Відступивши від кінців лінії по 1 см, проведіть дугу через відмітку 2 см. Через 10 сантиметрів від неї проведіть другу дугу. Від кінців першої дуги проведіть прямі лінії до другої дузі під кутом 110 градусів. Це буде кокетка вашої спідниці, виріжте її з паперу.
2
З однотонного матеріалу по викрійці виріжте дві деталі, відступаючи від краю але 8-10 мм, зшийте один бічний шов, у другій ушийте блискавку.
3
З матеріалу з малюнком виріжте два прямокутника довжиною на 40-50 см більше, ніж половина окружності стегон. Ширина прямокутників буде залежати від довжини спідниці. Якщо її зробити 20 сантиметрів, то спідниця у нас вийде довжиною 30 сантиметрів. Не забудьте додати до ширини 2 сантиметри - на підгин і верхній шов.
4
Сшейте шматки з боків, і прострочіть верхній край найширшим машинним швом, потягнувши за нижню нитку, прісборьте волан до тієї довжини, який має обьем стегон. Пришийте його до кокетці.
5
Підігнувши низ, пришийте до нього мереживо по всій довжині.
6
Виріжте з різнобарвного матеріалу прямокутник шириною 6 см і диною рівній обьему стегон плюс 2 см. З флизелина виріжте смужку в два рази вже і приклейте його по краю смужки з тканини. Це буде пояс. Пришийте його по верху кокетки, враховуючи розташування того кінця, де буде петля. Пояс повинен заходити за спину. Складіть його по довжині навпіл і вручну приметайте, підвертаючи край уздовж поясного шва.
7
Пришийте гудзик, виріжте і обмітайте петлю, кличте свою красуню і міряйте нову спідницю .