Як зробити аплікацію.

З давніх часів люди прагнули прикрасити свій одяг, своє житло різними деталями, які б тішили око. Так зародилася апплікація.Апплікація в перекладі з латинської мови - прикладання. За допомогою прикладення різноманітного матеріалу на будь-яку основу, ви створюєте певні образи. В якості основи для прикладання підходить папір, будь-яка тканина. А матеріалом аплікації можуть бути різноманітні нитки та багато іншого, що може знайти у себе вдома і скрізь будь-яка людина.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір
  • - ножиці
  • - клей
Інструкція
1
Залучіть до даного заняття вашої дитини, який отримає величезне задоволення від спільної з вами діяльності та задоволення від зробленого своїми руками. Не забувайте про те, що аплікація розвиває у дітей уяву, мислення, моторіку.Еслі дитина маленька, почніть з найпростіших і зрозумілих образів - це сонечко, будиночок, квітка, деревце, грібок.Із кольорового паперу зробіть різноманітні заготовки, які будуть відповідати вашим задумкам. Це круги, пелюсточки, стебельця та інші фігури різної геометричної форми.
2
Визначтеся з темою, на яку будете робити аплікацію .Сделайте простим олівцем начерк зображення на основі (папір, матеріал) Клеї змастіть ті місця, куди плануєте докласти ваші вирізані заздалегідь деталі. І прикладайте на означені вами места.Методом аплікації можна робити картини, мозаїки. Ваша фантазія у виборі заготовок надихне ваших дітей. Використовуйте різний матеріал. Це може бути і пісок, і крупа (рис, гречки, пшоно). Поєднуйте різні крупи, і ви отримаєте цікаву аплікацію Використовується прогулянки на природі для збору цікавого матеріалу (листочки, гілочки, рослини) .Апплікація може бути і об'ємною. Вибір за вами!