Як закидати гроші на телефон.

Зараз кожному з нас дуже важко уявити своє життя без мобільного телефону , без нього, дійсно, як без рук. Подзвонити батькам, проконтролювати дітей, домовитися про зустріч або привітати когось з днем народження - і це не повний список справ, які ми щодня виконуємо за допомогою телефону . Якщо він блокується тому, що на вашому рахунку закінчилися гроші, то ви опиняєтеся буквально в вакуумі, і шукайте шляхи, як з нього вибратися.
Інструкція
1
Здається, що швидше за все покласти гроші через платіжні термінали, які можна зустріти на кожному розі. Але поспішати не варто, оскільки, по-перше, всі вони стягують комісію за переказ грошей, і вона вже в деяких системах оплати досягає 10%, а, по-друге, ви не застраховані від того, що платіж буде затриманий.
2
Подумайте, можливо, зовсім поруч від вас знаходиться салон стільникового зв'язку або фірмовий салон-магазин вашого оператора зв'язку. Тут ви зможете поповнити баланс оперативно і без комісії.
3
У великих супермаркетах послуга поповнення рахунку може бути надана касиром прямо при розрахунку за покупки. Просто назвіть свого оператора і десятизначний номер свого мобільного телефону .
4
Використовуйте інтернет для поповнення рахунку. Для цього можна скористатися одним з популярних електронних гаманців - Яндекс-гроші, WebMoney або будь-яким іншим. Уже на головній сторінці цих додатків є пункт «Мобільний зв'язок», де можна вибрати оператора і, набравши номер телефону , підтвердити потім свій платіж.
5
Якщо у вас відкрито поточний рахунок в одному з банків, то можна скористатися для поповнення рахунку послугами Інтернет банку. Для цього зайдіть в свій особистий кабінет в Інтернет банці і, вибравши управління рахунками, перерахувати з будь-якого з них гроші на свій мобільний телефон.