Як намалювати машину олівцем. Як прикрасити келихи самому.

Придивіться на вулиці до автомобілів. Ви побачите, що дизайн їх дуже різноманітний. Однак всі автомобілі мають яскраво виражені геометричні форми. Якщо уявити на площині вантажівка - виявиться, що він складається з декількох прямокутників і декількох кіл.
Вам знадобиться
  • Лист паперу довільного формату
  • Набір кольорових олівців або фломастерів
Інструкція
1
Намалюйте кабіну. Це прямокутник, який у висоту трохи більше, ніж в ширину. Спереду прірісуйте капот - прямокутник заввишки трохи менше половини кабіни і трохи менше по довжині.
2
Намалюйте кузов. Це прямокутник заввишки трохи вище капота. Його довжина приблизно дорівнює довжині капота і кабіни. Намалюйте колеса. У вантажівки "в профіль" видно тільки два колеса.
3
На кабіні намалюйте прямокутник меншого розміру - це буде двері. На двері розташуйте квадратик вікна. Внизу двері - підніжка. Вона являє собою довгий прямокутник дуже маленькою висоти. Розфарбуйте вантажівка. Найкраще це зробити олівцями, але можна використовувати і фломастери.
Зверніть увагу
Розфарбовувати машину необхідно рівно. Натиск олівця по всьому малюнку повинен бути одінаков.Не напружуйте руку. Рухи повинні бути вільними, інакше малюнок вийде нерівним.
Корисна порада
За кермом можна намалювати водія, а в кузові - те, що вантажівка везет.По таким же принципом можна намалювати і інші машини. Необхідно тільки уважно розглянути, у вигляді яких геометричних фігур їх можна уявити.