Як зробити кораблик з паперу.

Існує кілька видів паперових корабликів . Один з них - двотрубний пароплав, який робиться з квадратного аркуша паперу.
Вам знадобиться
  • Паперовий квадрат довільного розміру
Інструкція
1
Знайдіть центр квадрата. Для цього зігніть його по діагоналях і визначте точку перетину. Загніть кути до центру. Переверніть заготовку. Знову загніть кути до центру. Ще раз переверніть заготовку. Ще раз загніть кути до центру.
2
Знову переверніть заготовку. Виверніть дві кишені, розташовані в протилежних кутках заготовки. Два залишилися кута обережно потягніть, щоб вийшли ніс і корма кораблика. При цьому зігніть заготовку так, щоб дві утворилися труби поєдналися
3
Пропрасуйте вийшов пароходик долонею, розправте днище і поставте на стіл. Цей пароходик може плавати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wthhYHOERwI
Зверніть увагу
Папір краще взяти тонку, але щільну. Звичайний папір для принтера цілком підійде.
Корисна порада
Згинайте папір рівно і впевнено.
Дочекатися, коли закінчиться ця нескінченна зима. Надіти гумові чоботи і бігти по розкислому снігу до калюжі, а якщо пощастить, і до струмка, - запускати кораблики. Це не просто розвага, а довгоочікувана радість, знайома нашим батькам, як і техніка споруди цих самих паперових корабликів. Нагадаємо схему кораблебудування тим, хто готується вперше стати на чолі паперового флоту цієї весни.
Вам знадобиться
  • папір
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу. Краще не надто щільної, підійде звичайний зошита листок або папір для принтера. Складіть аркуш навпіл.
2
Розташуйте лист згином вгору. Зігніть правий і лівий кути до центральної осі.
3
Решта нижні половинки підніміть вгору, у напрямку до утворився кутку.
4
Великими пальцями візьміть папір зсередини, на рівні центральної осі, потягніть в сторони. Правий і лівий кути при цьому опустяться вниз і з'єднаються.
5
Нижні кути получившегося ромба підніміть вгору, зігнувши на рівні середини.
6
Знову виверніть трикутник по центру, зблизивши його правий і лівий кути. У результаті виходить ромб. Візьміть його двома руками за верхівку і потягніть в сторони.
Зверніть увагу
Навесні, коли течуть струмки, однією з найвеселіших дитячих забав є запуск корабликів: паперових або виконаних з дерева. Найпоширеніший варіант кораблика з паперу легко зробити буквально за пару хвилин з листа звичайною шкільного зошита. Також його можна зробити з листа формату А4, які зараз продаються повсюдно.
Корисна порада
В дитинстві багато вміли складати паперові кораблики. Адже пускати в плавання по струмочках виготовлені своїми руками кораблики - одне з найвеселіших занять. А адже йому непогано навчити дітей та онуків. Давайте пригадаємо, як зробити кораблик з паперу. Виготовлення човники з паперу. Лист прямокутної форми скласти удвічі і загорнути краї паперу наверх. Тепер загнути смужки вгору в протилежні сторони, щоб вийшла "пілотка".