Як запустити відновлення системи.

« Відновлення системи» є зручною і затребуваною службової програмою Windows, використовуючи яку, користувач може повернути дані, втрачені в результаті збою операційної системи.
Інструкція
1
Щоб скористатися службовою програмою « Відновлення системи», потрібно її попередньо включити, тому що за замовчуванням цей додаток може бути відключено. Якщо вам потрібно зробити «відкат системи», а « Відновлення системи» не було раніше включено, виконати цю операцію буде неможливо.
2
Якщо ви впевнені в тому, що ця служба Windows раніше була включена, ви можете запустити відновлення наступним чином: 1. Натисніть кнопку «Пуск» на панелі задач і далі перейдіть в розділ «Усі програми», потім «Стандартні», і далі «Службові». Тут ви знайдете пункт меню « Відновлення системи». 2. Клацніть по ярлику і в запустив додаток виберіть пункт « Відновлення попереднього стану комп'ютера». Тут буде показаний календар за поточний місяць, або за попередній, де жирним шрифтом будуть виділені дні, в які були створені системні точки. 3. Виберіть один із днів, передував збою операційної системи. У віконці праворуч від календаря відобразяться системні точки. Їх може бути декілька, в залежності від того, які системні процеси були вироблені на комп'ютері в цей день.4. Клацніть по контрольній точці та натисніть «Далі». Система запропонує вам переконатися у вірності вашого вибору, після чого, натиснувши кнопку «Далі» ви запустите процес відновлення, або «відкату» системи. Комп'ютер буде перезавантажений, а система повинна «повернутися» в той день, який ви обрали.
Корисна порада
Якщо у вас операційна система не завантажується взагалі, спробуйте запустити «Відновлення системи» з безпечного режиму. Для цього, утримуйте клавішу F8 в момент включення комп'ютера, а потім виберіть «Безпечний режим». Далі виконайте все, як описано вище.