Як заміряти швидкість.

Висока швидкість інтернету для переважної кількості «жителів» мережі є, практично, найважливішою з усіх послуг, що надається провайдером. Якщо вам здається, що ваш інтернет гальмує, і його швидкість не відповідає швидкості, заявленої провайдером - виміряйте її. Заміряти швидкість можна дуже просто.
Вам знадобиться
  • Для цього скористайтеся спеціально зробленим для цих цілей сервісом. Наприклад, "Я в інтернеті!" Яндекса.
Інструкція
1
З початку обов'язково перевірте, чи не сидить у вашому ПК вірус або інша шкідлива програма. Ці неждані гості мають властивість гальмувати інтернет. Запустіть антивірус і дайте йому виконати свою роботу. Якщо ваш ПК чистий - переходите до наступного кроку. Якщо ні - видаліть вірус.
2
Потім відключіть антивіруси, фаєрволи, торрент клієнти і всі інші, встановлені на вашому комп'ютері мережеві програми.
3
Правою кнопкою миші клацніть по мережевому підключенню «Стан». Якщо число прийнятих/відправлених пакетів постійно зростає - значить, десь у вашому комп'ютері сидить вірус, а може бути - працює мережева програма. В такому випадку ще раз пройдіть 1 і 2 кроки.
4
Потім зайдіть на сторінку сервісу "Я в інтернеті!" і натисніть на опцію "Виміряти швидкість ". Більше вам нічого робити не потрібно - просто почекайте хвилину. Програма покаже вам швидкість вашого інтернету на даний момент часу.
Зверніть увагу
Як варіантом виміру швидкості ви можете скористатися torrent. Скачайте будь торрент файл з великим числом роздають - і у вас буде можливість подивитися свою швидкість.
Корисна порада
Сервіс "Я в інтернеті!" дає можливість не тільки визначати швидкість інтернет-з'єднання, а й багато інших параметрів вашого ПК.
Не завжди провайдер надає з'єднання з інтернетом на швидкості, зазначеної у вашому тарифному плані. Якщо вам необхідно перевірити швидкість , або ви просто хочете зрозуміти за який час буде викачаний файл певного розміру, скористайтеся спеціальним інтернет-сервісом.
Інструкція
1
Швидкість з'єднання з інтернетом визначається параметром кбіт/с (або мбіт/с), і може бути легко обчислена за допомогою онлайн-ресурсів, безкоштовно надають такі послуги. Ви з легкістю можете виміряти швидкість на таких популярних сайтах як www.speedtest.net, www.internet.yandex.ru та інших.
2
Для того щоб виміряти швидкість на www.speedtest.net, перейдіть на сайт і натисніть на кнопку «Begin test». Буде виміряна швидкість завантаження і швидкість віддачі, а у віконці поруч буде показано час, за який ви зможете завантажити mp3 файл, кліп або фільм.
3
За допомогою процес, і через кілька секунд перед вами буде статистика по швидкості вашого інтернет-з'єднання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t8Z6JvYc9mw
Корисна порада
Важливо знати, що для коректного виміру швидкості інтернету ви повинні переконатися, що під час вимірювання не відбувається завантаження оновлень антивіруса, роздачі торрентів і т.п.