Як подивитися номер аськи.

Бажаючи дізнатися номер вашої аськи або ж номер аськи співрозмовника, ви можете зробити це двома способами: через основний інтерфейс програми, а також через відкрите діалогове вікно з співрозмовником.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, ICQ-клієнт.
Інструкція
1
Щоб дізнатися свій номер ICQ, вам потрібно виконати наступні дії. В першу чергу вам необхідно відкрити основний інтерфейс програми. Зверніть увагу на верхню панель відкритого вікна (вам потрібна кнопка «Меню»). Натиснувши на цю кнопку, виберіть в списку опцію «Профіль» і клікніть по ній лівою кнопкою миші двічі. Ваш номер ICQ буде відображений у верхній панелі відкрився віконечка.
2
Якщо ж ви бажаєте дізнатися номер аськи вашого співрозмовника, ви можете зробити це відразу двома способами. У першому випадку вам потрібно відкрити основний інтерфейс програми. Серед загального списку контактів виберіть потрібного вам людини і клікніть по його ніку правою кнопкою мишки. З'явиться список, що випадає, в якому буде посилання «Профіль». Натиснувши на дане посилання, ви побачите вікно, в якому буде відображена вся інформація про контакт, в тому числі і номер його ICQ.
3
Також ви можете уточнити номер ICQ вашого співрозмовника безпосередньо в діалоговому вікні. Для цього вам потрібно виконати наступне. Наведіть курсор мишки на зображення вашого співрозмовника і дочекайтеся появи спливаючого меню. Що з'явилося вікно дозволить вам перейти в профіль контакту, де і буде відображена вся інформація про нього.