Як замінити пороги на ваз. Як переварити пороги на ваз 2107.

Конструкція порогів кузова автомобіля складається з трьох елементів: внутрішньої і зовнішньої накладок, всередині яких прихований третій елемент - силовий короб. І коли мова заходить про ремонт порогів, як правило, мають на увазі заміну зовнішньої накладки порога.
Вам знадобиться
  • - електродриль зі свердлом діаметром 6 мм,
  • - шлифмашинка,
  • - кузовне зубило,
  • - дирокол по металу,
  • - струбцини - 4 шт.,
  • - вуглекислотний, електрозварювальний апарат.
Інструкція
1
Для заміни порога, попередньо необхідно демонтувати заднє й переднє крила. Крила знімаються тільки на тій стороні, на якій реставрується порог.Затем електродрилем проробляються поглиблення в місцях точкової зварювання, за допомогою якої зовнішня накладка кріпиться до кузова. Поглиблення робляться тільки в зовнішній накладці, з таким розрахунком, щоб справити зріз звареного металу і послабити кріплення накладки, яка пізніше вирубується кузовним зубилом.
2
Після видалення накладки порога, місце майбутньої стиковки нового елемента з кузовом зачищається шлифмашинкой.
3
На новій накладці, по периметру, діркопробивачем проробляється ряд отворів, кількість яких буде достатнім для надійного кріплення деталі. Як орієнтир по кількості визначитеся по демонтується накладці.
4
Підготовлена накладка прикладається до порога і виставляється, орієнтуючись по стійці кузова між дверей.
5
Чітко зафіксувавши накладку струбцинами, приступають до її приварювання до кузова, заповнюючи розплавленим металом раніше пророблені в ній отвори дироколом.
6
Починати зварювання треба за схемою: від середини до країв, почергово проварюючи верхні і нижні отвори.
7
Після установки на місце переднього і заднього крила, автомобіль відправляється на фарбування.