Як налаштувати домашню сторінку.

Театр починається з вішалки, а з чого починається вихід в безкраї простори інтернету? З домашньої сторінки. Вона першою відкривається вашим браузером і вона, безумовно, впливає на ваш настрій. Як налаштувати домашню сторінку так, щоб кожен вихід в інтернет приносив радість і задоволення?
Інструкція
1
Визначтеся з сайтом, сторінка якого стане для вас «домашньої», тобто буде першою відкриватися у вікні вашого браузера. Як вибрати такий сайт? Це може бути просто ваш улюблений сайт. Це може бути сайт, з яким пов'язана ваша робота. Пробуйте, ви зможете встановлювати і налаштовувати домашню сторінку скільки вам завгодно.
2
Далі можливі два шляхи. Перший - можна налаштувати домашню сторінку прямо з сайту, який ви обрали. Багато сайтів встановлюють на своїх сторінках скрипт «Зробити домашньою сторінкою». Вам потрібно клацнути по посиланню (зазвичай це зображення будиночка, або посилання «Зробити стартовою», «Зробити домашньою») і підтвердити свою згоду встановити в якості домашньої саме цю сторінку .
3
Другий шлях - налаштувати домашню сторінку за допомогою вашого браузера.Еслі у вас Internet Explorer, зайдіть на сторінку , яку хочете встановити в якості домашньої, відкрийте вкладку " Властивості "-" Загальні ". В розділі "Домашня сторінка" вкажіть «поточна». Можете ввести адресу домашньої сторінки і вручну. Не забудьте підтвердити ваше рішення, натиснувши «ОК» .Для Opera шлях наступний: "Настройки" - "Загальні настройки" - "Основні". При запуску - вибрати «Почати з домашньої сторінки». В відповідне поле впишіть адресу потрібної сторінки. Натисніть «ОК».
4
Для Firefox: "Інструменти" - "Настройки" - "Основні". При запуску Firefox вибираємо «Показати домашню сторінку ». В поле «Домашня сторінка» введіть потрібну адресу і тисніть «ОК» .Для Google Chrome: "Налагодження та управління Google Chrome" - "Параметри" - "Основні" - "Головна сторінка" і заповнюєте поле "Відкрити цю сторінку ».Поменять вже налаштовану домашню сторінку не важко - алгоритм той же. Хороших вам домашніх сторінок і вдалого виходу на простори WWW.