Як намалювати вовка олівцем.

Багато людей впевнені в тому, що абсолютно не вміють малювати. Пояснюють вони це відсутністю таланту, нестачею вільного часу, повним нерозумінням основ образотворчого мистецтва. Особливо складно для таких людей, за їхніми ж власну думку, малювати тварин. Хоча, насправді, зобразити якогось звіра олівцем не так вже й складно. Ось вовка, наприклад, можна намалювати, розбивши всі частини його тіла на окремі геометричні фігури.
Вам знадобиться
  • Чистий аркуш паперу, олівець і гумку.
Інструкція
1
Олівцем на чистому аркуші паперу слід намалювати три геометричні фігури в певному порядку. Прямокутник потрібно розташувати посередині аркуша. Лівіше намалювати трикутник так, щоб його прямий кут стикався з лівим верхнім кутом прямокутника. На верхньому гострому куті трикутника слід розмістити в горизонтальному положенні невеликий овал. Зайві олівцеві лінії слід видаляти ластиком на кожному етапі малювання вовка.
2
Далі на верхній стороні прямокутника слід намалювати три кола, з'єднані між собою. Фігура, стане головою майбутнього звіра.
3
Тепер слід намалювати тулуб вовка. Воно являє собою овал. Голову і тулуб слід з'єднати маленьким квадратиком (шиєю майбутнього тварини).
4
Вуха вовка - це намальовані олівцем прямокутники. Один з них - ліве вухо, а два інших, з'єднаних між собою, праве.
5
Ноги майбутнього вовка слід намалювати у вигляді двох горизонтально лежачих прямокутників. До верхньої стороні ближнього прямокутника потрібно додати невелику окружність. Для зручності малювання не варто забувати прати ластиком зайві олівцеві лініі.Две фігури (прямокутник і трикутник), що є головою вовка, слід з'єднати плавною лінією. Для зображення задньої частини голови бажано використовувати трикутні лінії, показуючи ними скуйовдженість вовни тварини. Тепер в купі геометричних фігур добре видно голову майбутнього вовка.
6
Хвіст тварини складається з трьох горизонтально розташованих прямокутників.
7
Тепер дуже акуратно плавними лініями слід з'єднати всі намальовані олівцем геометричні фігури.Расположенние внизу прямокутники потрібно перетворити на овали. Необхідно, також, домалювати передню лапу вовка. До речі, на всіх трьох видимих лапах звіра слід намалювати гострі кігті. Саме зараз добре стає видна фігура самого тварини.
8
Тепер кожне вухо вовка потрібно розділити олівцевої лінією. Таким чином, вухо ділиться на зовнішню і внутрішню частину. На кінчику носа потрібно намалювати маленький овал - відблиск. У великих вовчих очах слід зобразити маленькі окружності - зіниці. Не варто забувати і про гострі зубах вовка, що стирчать з його лютої пащі.
9
Ось так, за допомогою цікавої геометричної техніки малювання, вийшов справжній звір. Насправді, намальований вовк зовсім злобний, а навпаки, дуже милий і забавний.
Зверніть увагу
Як намалювати вовка. Спочатку малюємо 3 кружечка, які будуть головою, тулубом і задньої частину. З'єднуємо ці кола лініями, позначивши тим самим майбутнє тіло вовка і морду. На морді вовка горизонтальною лінією позначимо рівень, на ньому згодом намалюємо очі, а вертикальною лінією позначимо майбутній ніс.
Корисна порада
Зараз ми покажемо як можна намалювати двох маленьких вовків. Крок 1. Спершу намалюйте овал і коло відразу під ним. Овал расчертите, як на картинці. Крок 2. Намалюйте загострені вуха і пухнасті щоки. Крок 3. Проведіть лінію в вухах, намалюйте очі, ніс і рот. Крок 4. Почнемо малювати тіло вовка з передніх лап і грудей.
Вовка називають одним з найбільш майстерних і граціозних хижаків, і саме тому образ його досить часто оспівується в найрізноманітніших ілюстраціях. Якщо детально і покроково розібратися в особливостях малювання цієї тварини, то не важко отримати якісний його малюнок, а конкретніше, всього три кроки, і картинку можна оформляти в рамочку.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу
  • - графітовий олівець середньої м'якості
  • - ластик
Інструкція
1
Для початку схематично, а саме, кругами і овалами, позначається голова тварини, грудна клітка і задня частина тіла тварини. Овал голови буде злегка витягнуть в ту сторону, куди дивиться вовк, а грудна клітка повинна бути позначена колом трохи більше більшого радіуса, ніж ближнє коло, що позначає задню частину. Потім намічаються передні і задні кінцівки суцільними лініями, як би вказуючи вигин лап. Далі, також використовуючи суцільні лінії, з'єднуються круги і овал. На нижніх краях ліній, які позначають кінцівки тварини, малюються подушечки, а потім товщають самі лапки. Виходить така легка промальовування, яка, у наслідку, полегшить подальшу промальовування вовка. Тепер малюється хвіст, опущений вниз.
2
Потім можна стерти непотрібні лінії за допомогою ластику і обвести видимі частини тіла тварини за допомогою фіксоване більш сильного натиску на олівець. Таким чином лінії стають яскравішими. Промальовується все по черзі, починаючи з голови: ніс, мордочка, вуха, шия, грудна клітка, і т.д.
3
Тепер намічаються тіні і світлотіні для додання більшого об'єму. Можна промальовувати і шерстку. Використовуючи різний натиск на олівець, можна намалювати білого вовка (при слабкому натиску) і чорного вовка (при сильному натиску). Ближні лапи можна затемнювати поменше, таким чином малюнок стає об'ємніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uet2nuWVZFM
Зверніть увагу
На першому етапі, коли малюнок тільки намічається, не натискайте на олівець дуже сильно, так як це може ускладнити його стирання з паперу.
Корисна порада
При промальовуванні дрібних деталей і шерстки тваринного використовуйте різний натиск на олівець - це допоможе створити об'ємний малюнок.