Як зробити аватарку. Як зробити сторінку вконтакті красивою.

Соціальні мережі створені для спілкування. В скількох з них складаєтеся ви? І яким вас бачать ваші співрозмовники? Ви самі можете вибрати той образ, який буде вашим відображенням. При цьому вибір обмежиться тільки переліком запропонованих в спеціальних сервісах картинок. А можете створити свій неповторний образ, своїми власними руками. Аватарка вам в помощь!
Інструкція
1
Як зробити аватарку? Підемо від простого до сложному.Хотіте «на готовеньке»? Милості просимо! Чарівне слово «аватарка» відкриє вам шлях до безкрайніх покладам картинок. Варто лише звернутися до пошукових службам.Зайдя на сайт з аватарками, вибирайте відповідну категорію. Хочете бути Сірим вовком або Царем звірів - вам в категорію «тварини». Хочете бути блондинкою - є категорія «жінки» .Якщо ви вибираєте аватарку для певного сайту або мережі, дізнайтеся які вимоги до неї: розмір і об'єм. Сервіси з аватарками пропонують стандартні картинки, тому ви напевно зможете вибрати потрібний розмір і об'єм.
2
Ще один варіант - з ипользованием вашої фотографії. Завантаживши ваше фото в спеціальному вікні сайту з аватарками, ви отримаєте можливість тут же внести зміни в розмір, додати спецефекти. Крім того, вам запропонують скористатися конструктором аватарок (ще цю процедуру називають склеюванням). Суть така: ваше фото «склеюється» з картинкою, обраної вами на сайті. Отримана комбінація зробить ваш образ загадковим і незвичайним.
3
Варіант для любителів все робити самим. Тут головне - знати потрібний розмір. Стандартні розміри аватарок - 64 на 64, 80 на 80, 100 на 100 і 150 на 150 пікселей.Чтоби зробити аватарку вам знадобиться графічний редактор paint. Завантажте в нього картинку, обрану вами в якості майбутньої аватарки. Дізнайтеся розміри вашої картинки в «властивостях».
4
В меню виберіть пункт «змінити розміри». В цьому пункті, знаючи вихідні розміри, виберіть зміна у відсотках. Це важливо, оскільки дозволить вам зберегти пропорції картінкі.Напрімер, вихідні розміри картинки 800 на 1200 пікселів. Щоб домогтися розміру 80 пікселів необхідне зменшення до 10% від початкового розміру. Зберігши пропорції, отримаємо зображення розміром 80 на 120 пікселів. Але нам потрібно 80 на 80. Як бути?
5
Скопіюйте зображення в буфер обміну. Відкрийте новий документ в paint і задайте необхідні розміри: 80 на 80 пікселів. Вставте малюнок у новостворений документ. Якщо малюнок перевищує розміри документа, то вас запитають чи потрібно змінити розмір? Відповідайте «ні» (адже потрібний розмір 80 на 80 заданий, і міняти його нам не потрібно). Що з'явилося в поле зображення буде виходити за його межі, розташуйте його так, як вам здається найбільш зручним і збережіть отриманий документ.Какім би не був ваш вибір, аватарка - частина вас. Вона може відображати вас точно і повно, а може показати лише маленький куточок вашої душі - вам вирішувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fT_pAPvM9WA
При створенні привабливою аватарки для сайту потрібно враховувати, що на підставі вашої фотографії користувачі судитимуть про вас як про особистість. У більшості випадків підходящим фото для вашої сторінки буде, наприклад, знімок з власним домашнім вихованцем. Якщо приділити трохи часу і проявити фантазію, то можна придумати незвичайну картинку на веб-сайт.
Інструкція
1
Насамперед сфотографуйте або знайдіть вже наявне фото. Не варто вибирати зображення, де вас погано видно. Дивлячись на нього, користувачі мережі повинні добре бачити ваші очі, причому вираз обличчя має бути доброзичливим.
2
Спробуйте з'ясувати розмір вашого фото. Адже деякі ресурси вимагають певні пропорції картинки при завантаженні. Багато веб-сайти самі стискають зображення, але найкраще буде, якщо ви це зробите самі.
3
Обріжте фотку за пропорціями, заданих в аватарках на ресурсі, для якого ви будете робити картинку на сторіночці. Причому можна скористатися додатками самого сайту, наприклад, як «Мега Аватар - ФотоСтатуси і Авторка!» У соціальній мережі «ВКонтакте». Тут можна вибрати який-небудь статус під фото або додати до зображення спецефекти.
4
Додайте будь-яких візуальних ефектів зі свого фоторедактора. Можете прибрати дефекти на обличчі, наприклад, вугри, якщо такі є. Найбільш доступні редактори - це Microsoft Photo Editor і Paint, які входять до складу стандартних програм на комп'ютері. У першому можна змінювати контраст, відтінки і освітленість фото. У другому обрізають фотографію.
5
Відредагуйте зображення таким чином, щоб якомога більше звузити аватарку по горизонталі. У такому випадку після завантаження вона буде настільки великою, наскільки можливо. Можна зробити фотографію чорно-білої сайті, додати колір і контраст. Як правило, в більшості своїй, знімки, зроблені на прості фотоапарати, мають недолік контрастності і чорного кольору.
6
Додайте такі ефекти. Якщо є бажання, размойте фото по краю або встановіть рамку, якщо знімок дуже світлий. Використовуйте свою фантазію, однак пам'ятайте: занадто багато обробляти фотографію не варто, оскільки природне фото виглядатиме набагато краще. Надмірності не потрібні.